"Kto poślubi mojego syna" odcinek 9. Matki wkraczają do gry!

Po zamieszaniu jakie nastąpiło w domach podczas nieobecności matek, ktoś musi znowu wprowadzić ład i porządek. Atmosfera panująca między kandydatkami na żony, a synami jest napięta. Dziewczyny są obrażone na kawalerów, a oni nie zamierzają pierwsi wyciągnąć ręki na zgodę.

Multimedia

W tej sytuacji muszą wkroczyć matki – niezastąpione, najlepiej zorganizowane i nieugięte. Jakie zmiany wprowadzą? Emisja reality show „Kto poślubi mojego syna?” już 29 października o godzinie 21.30 w TVN.

Nadszedł czas na poważne rozmowy matek z synami, o tym co się wydarzyło w domach, gdy te spuściły ich z oczu. Kilka dni bez kontroli wprowadziły do relacji młodych dużo zamieszania. Niektórzy domownicy wciąż się ze sobą nie pogodzili. Dziewczęta są obrażone na kawalerów, a ci też nie zamierzają pierwsi wyciągnąć ręki na zgodę. Ktoś musi przełamać ten pat.

U Artura będą to dziewczyny, które wymyślą bardzo wyrafinowaną zemstę, której żaden mężczyzna nie mógłby się oprzeć. U Patryka, jego mama Ewa postanowi dać dziewczynom ostatnią szansę, ale wciąż porównując je ze swoją ulubienicą Joasią, którą wbrew jej oczekiwaniom Patryk odrzucił. To oznacza, że dziewczęta są w trudnej sytuacji, tym bardziej, że zbliża się moment wyeliminowania jednej z nich. U Konrada, po burzliwym odejściu Doroty, nastąpią poważne zmiany. Do domu wróci jedna z wyeliminowanych dotychczas dziewczyn, co też nie wróży dobrze pozostałym młodym kobietom. Natomiast Paweł, jako że został tylko z dwiema dziewczynami u swego boku, nie ma żadnego wyboru i bez eliminacji musi te dwie dziewczyny zaprosić do dalszej przygody. Będzie to romantyczny wyjazd w przepiękne okolice mazurskich jezior. Z dwiema wybrankami i oczywiście z mamą Danutą, bez której nic nie mogłoby się w życiu Pawła wydarzyć.

ZOBACZ ZWIASTUN TEGO ODCINKA

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×