Kto wystąpi w finale "SuperDzieciaka"? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Już w sobotę wielki finał programu "SuperDzieciak". Na scenie zaprezentują się uczestnicy, którzy zawalczą o 100, 50 i 30 tysięcy złotych. Magdalena Stużyńska przyznaje, że jury nowego talent-show Polsatu będzie miało wielki problem z wyłonieniem zwycięzcy.

Multimedia

Finał "SuperDzieciaka" - Polsat, sobota, 21.11.2015, godz. 20:05

– Jesteśmy w kropce! Wybór najlepszego z najlepszych jest niezwykle trudnym zadaniem. To są fenomenalne dzieciaki o absolutnie nieprzeciętnym talencie i ogromnej pracowitości - tłumaczy Magdalena Stużyńska.

Jurorka nie ukrywa, że ma swoich ulubieńców, ale w jej oczach wszystkie dzieciaki, które wystąpiły w programie "SuperDzieciak", są zwycięzcami.

CZYTAJ TAKŻE:
FINAŁ "SUPERDZIECIAKA" 21.11.2015. DARIUSZ MICHALCZEWSKI EKSPERTEM OD TAŃCA TOWARZYSKIEGO? [WIDEO]
KTO PRZESZEDŁ DO FINAŁU "SUPERDZIECIAKA"?

– Mam swoim faworytów, ale nie zdradzę, kto to jest. Każde dziecko biorące udział w tym programie, wygrało. Każde z nich udowodniło, jak wiele ma pokory, odwagi, wytrwałości, pracowitości i klasy. Jestem pewna, że większość z dzieciaków, nawet jeśli nie znajdzie się na podium, odniesie międzynarodowe sukcesy - wyjaśnia Magdalena Stużyńska.

Nie tylko ogromny talent uczestników "SuperDzieciaka" zrobił piorunujące wrażenie na jurorce show.

– Największą niespodzianką w tym programie jest to, że dzieci potrafią przegrywać z klasą, czego brakuje niejednemu dorosłemu - mówi Magdalena Stużyńska.

Przypomnijmy, że zwycięzców wybiorą Roma Gąsiorowska, Magdalena Stużyńska, Dawid Kwiatkowski, Dariusz Michalczewski oraz 100-osobowa loża specjalistów. Warto dodać również, że każdy uczestnik otrzyma także stypendium w wysokości pięciu tysięcy złotych na rozwój swojego talentu.

Poniżej prezentujemy półfinałowe występy dzieciaków, które wystąpią już w najbliższą sobotę w wielkim finale programu "SuperDzieciak". Kto stanie na podium?

Kornelia Szydło - wiolonczelistka

Kuba Kowaliszyn - perkusista

Zuzanna Mielczarska i Tobiasz Kubik - tancerze

Natalia Kozioł - gimnastyczka

Daria Kowalska - gimnastyczka

Marcelina Dąbek - harfistka

Kamil Pyrek - basista

Zuzanna Rosa - wokalistka musicalowa

Victoria Zielonka i Dominik Sopoćko - tancerze

Olivia Skassa - gimnastyczka

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×