Ktoś całkiem obcy - film, recenzja, opinie, ocena

Rowena Price jest dziennikarką śledczą. Kiedy dowiaduje się, że jej przyjaciółka Grace została zamordowana, postanawia sama odkryć, kto stoi za jej śmiercią.

Multimedia

NASZA OCENA: 3/5

Szybko odkrywa niepokojące związki między Grace, a reklamowym potentatem Harrisonem Hillem. Przekonana o jego winie, postanawia go zdemaskować. Decyduje się na dwutorowe działanie: jako Katharine zatrudnia się tymczasowo w agencji należącej do Hilla, natomiast jako seksowna Weronika flirtuje z nim w sieci. Rowena próbuje osaczyć Harrisona z dwóch stron, lecz nie przypuszcza, że on jest inteligentnym i przebiegłym przeciwnikiem. I zdeterminowanym, by prawda nie wyszła na jaw.

Dla reżysera Jamesa Foleya ("Glengarry Glen Ross", "Komora", "Przekręt doskonały) kryminalna intryga jest tylko pretekstem do ukazania świata, który kłamie. Totalnie. Praca Hilla (nie do końca przekonujący Bruce Willis) jest oparta na kłamstwie, jego życie również. Ale próbująca go zdemaskować Rowena (Halle Berry) nie jest lepsza - również kłamie i to podwójnie! Jednak czy prawda ma szanse?

Piotr Radecki

Dramat USA 2007, reż. James Foley

WROĆ DO PROGRAMU TV

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×