"Kuchenne rewolucje". Egzotyczne święta Magdy Gessler. Razem z Larą i Neną spędzi je na Fuerteventurze!

Magda Gessler z rodziną i przyjaciółmi spędza święta na Fuerteventurze. To są pierwsze święta, które spędzi z wnuczką. O tym, jaki prezent dostanie Nena od babci restauratorka opowiedziała w "Dzień Dobry TVN".

Multimedia

Święta Magdy Gessler na Fuerteventurze!

Magda Gessler postanowiła spędzić tegoroczne święta Bożego Narodzenia poza Polską. Razem z rodziną i przyjaciółmi przenieśli się na Wyspy Kanaryjskie, a dokładniej - na Fuerteventurę. "Jesteśmy nad pięknymi wodami, Fuerteventura. To jest teren, gdzie mogliśmy się spotkać z Bartkiem, który właśnie do nas leci w samolocie, zaraz po niego jadę. Wszyscy, łącznie z Tadeuszem i jego wybranką spotykamy się właśnie tu, w domu moich przyjaciół. Po raz pierwszy nie używam telefonu, nie dzwonię, odpoczywam, pływam" - mówiła restauratorka w "Dzień Dobry TVN".

Magda Gessler oburzona słowami Edyty Górniak o pandemii. Nazwała ją ignorantką, diwa odpowiedziała!Zobacz więcej

Razem z Magdą Gessler są m.in. jej córka Lara i wnuczka Nena. Jak dziewczynka zniosła podróż samolotem? - Przespała całą, nie płakała, ludzie dopiero pod koniec lotu się zorientowali, że w ogóle jest dziecko na pokładzie. Wychodzi na to, że podróże jej służą i babcia jej cudowanie służy – zdradziła Lara. - Piękne jest to, że ja nie słyszę mojej wnuczki, tylko obserwuję i widzę, że nie płacze. Jest zadowolona, szczęśliwa, uśmiecha się – zachwycała się z kolei wnuczką Magda Gessler.

Dumna babcia przygotowała już świąteczny prezent dla Nenyi. - Jestem zwolenniczką czegoś czerwonego na rękę (…). Nena dostanie taki drobiazg, który będzie ją chronił od złych spojrzeń i złych zamierzeń – wyjaśniła.

Lara Gessler wybrała dla córki nietypowe imię. Skąd pomysł? Wiemy, kto ją zainspirował!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Mosiek (gość)

  Nie lepiej u kuzynów w Izraelu ?

  23.12.2020 10:42
 • Elzbieta (gość)

  Komentarze negatywne czemu się dziwić są obostrzenia z wyjazdami a ci co mają pieniądze nieważne jakim sposobem zdobyte ich nic nie obowiązuje. Poruszają się po świecie. Święta spędzają gdzie chcą. Rzeczywiście powinna tam zamieszkać.....

  23.12.2020 07:22
 • Teresa (gość)

  Kogo to obchodzi że jedzie na Kanary. Po co to wszystko komentować. Ona twarz kiedyś ładna ale dzieci uroda nie grzeszą. Teraz otyłość i te cudaczne mało naturalne włosy. Cudowna podróż świąteczna.. No podróż marzeń. .

  23.12.2020 07:17
 • Barbara (gość)

  Tylko zazdrościć o tej porze pobytu na wyspach kanaryjdkich. Ludzie jak się rozglądam świat nie mają za co przygotować zwłaszcza emeryci gdzie za cały rok parę groszy śmiesznej waloryzacji daja

  23.12.2020 07:13
 • Sss (gość)

  Tylko gołodupcy i nieudacznicy piszą takie głupoty do roboty a potem komentarze zawistne lenie i nieroby

  23.12.2020 06:35
 • Komentarz (gość)

  Geslerowa ty stary, przeterminowany syfdowski knurze, są ludzie, którzy wiedzą, że jesteś kabalistką. A ten jaszczur, twoja córka wygląda jak facet z zespołem alkoholowym. Nie wracaj stamtąd rzygu.!!

  23.12.2020 01:46
 • Wisnia (gość)

  Gessler nie wracaj do Polski błagam

  22.12.2020 23:37
 • Gość (gość)

  Żydzi nie obchodzą Bożego Narodzenia.

  22.12.2020 15:17
 • Ela (gość)

  Ludzie opamiętajcie się, skąd w Was tyle jadu, nienawiści. Każdy przeciez jest kowalem swego losu, żyje jak chce i robi, co chce. Przecież nie wyrządza nikomu krzywdy. Spokojnych Swiąt zyczę.

  22.12.2020 14:53
 • User (gość)

  Ma nie jeździć i nie korzystać z pieniędzy ,bo wy ich nie macie ?? Lol

  22.12.2020 11:12
 • User (gość)

  Skąd tyle zawiści w ludziach? Współczuję wam,bo przeważnie ludziom,którzy tak piszą, towarzyszą negatywne emocje spowodowane złą sytuacją życiową. Typowa polska żółć i zawiść. Smutne.

  22.12.2020 10:49
 • Mania (gość)

  gruby bezczelny babsztyl chwali sie ze jedzie na Wyspy Kanaryjskie , bezczelny tłuk , kogo z normalnych ludzi na to stać , bezczelna karierowiczka zdobyla majatek po rozwodach

  22.12.2020 09:50
 • peter z niemiec (gość)

  idiotka porabana kobieta i tylejest beszczelna i co ona to jest po prostu smiec ze ma pieniadze i co jest to smiec i po prostu beszczelny typ z kobiety ok

  22.12.2020 08:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×