"Kuchenne rewolucje". Lara Gessler jest w ciąży! Magda Gessler zostanie wkrótce babcią!

Lara Gessler jest w ciąży! Córka Magdy Gessler niedawno pochwaliła się już sporym brzuszkiem na Instagramie. Wygląda na to, że przez kilka miesięcy ukrywała swój błogosławiony stan. Kiedy Magda Gessler zostanie babcią?

Multimedia

Lara Gessler spodziewa się pierwszego dziecka

Lara Gessler jest w ciąży. Córka popularnej restauratorki w 2020 roku zostanie po raz pierwszy mamą. Przez kilka miesięcy udało jej się ukryć ten fakt. Radosną nowiną pochwaliła się dopiero pod koniec kwietnia br. Lara Gessler opublikowała wtedy w mediach społecznościowych zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Autorem fotografii jest ojcem dziecka Lary Gessler - Piotr Szeląg.

W komentarzach pod najnowszym zdjęciem Lary Gessler szybko posypały się gratulacje. Oprócz fanów, ciążę Lary Gessler skomentowały jej znane koleżanki i gwiazdy show-biznesu m.in. Anna Lewandowska, Ada Fijał, Maja Bohosiewicz, Monika Mrozowska, Sonia Bohosiewicz czy Zofia Zborowska.

Część z nich nie kryje swojego zaskoczenia.

Serio???? Aleeeeeeeee❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ - napisała Zofia Zborowska

Gratulacje Lara!💙💙💙💙💙 - dodała Ada Fijał

Lara Gessler na opublikowanym w mediach społecznościowych zdjęciu wygląda kwitnąco. My również dołączamy się do gratulacji i życzymy dużo zdrowia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ula Rak (gość)

    super super ciesze sie zdrówka rzycze

    30.04.2020 12:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×