"Kuchenne rewolucje". Magda Gessler świętuje urodziny na planie "MasterChefa"! Jaki prezent dostała?

Magda Gessler świętuje swoje 67. urodziny na planie "MasterChefa"! Ekipa programu z Anną Starmach i Michelem Moranem na czele zrobiła jej urodzinową niespodziankę. Jaki prezent dostała Magda Gessler?

Multimedia

Urodziny Magdy Gessler na planie "MasterChefa"

W Krakowie trwają zdjęcia do 9. edycji "MasterChefa". Na planie obecna jest cała trójka jurorów: Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran, która przygotowuje jesienną odsłonę programu. Prace musiały jednak zostać przerwane z powodu... urodzin Magdy Gessler!

Wszyscy zwycięzcy kulinarnego show TVN. Kto zdobył tytuł polskiego MasterChefa? Zobacz więcej

Restauratorka urodziła się 10 lipca, ale urodziny świętuje przez dwa dni - 9 i 10 lipca. Ekipa "MasterChefa" zrobiła jurorce niespodziankę. W pewnym momencie wszyscy zaczęli śpiewać "sto lat", a każdy miał na sobie koszulkę z podobizną Magdy Gessler. Restauratorka nie kryła wzruszenia.

Na planie pojawił się tron, na którym przyklejono okładkę magazynu "Vogue". Na niej zaś dostrzec można Magdę Gessler w towarzystwie dwóch, bardzo znanych, włoskich projektantów. Na okładce widnieje napis: "Nowa muza Domenico Dolce i Stefano Gabbana". Na swoim profilu w mediach społecznościowych Gessler zamieściła też wideo, na którym pochwaliła się malinową konfiturą, którą dostała w prezencie, tortem bezowym, a także kilkoma bukietami świeżych kwiatów. "Bardzo dziękuję wszystkim, którzy biorą ze mną udział w produkcji MasterChefa od 9 lat" - powiedziała uradowana jubilatka.

Magda Gessler wzruszona zdjęciem ciężarnej córki. Lara Gessler pokazała rosnący brzuszek!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Klara (gość)

    Miałam imprezę niespodziankę z okazji 30-stki :) Dostałam mega dużo ciekawych prezentów, najlepszy, który był to lot do aeotunelu w Lesznie :) Siostra wiedziała, o czym marzę :)

    10.07.2020 13:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×