"Kuchenne rewolucje". Magda Gessler szuka osoby na zmywak do restauracji "U Fukiera"! Ile płaci? "To jest skandaliczna kwota"

Magda Gessler szuka osoby do pracy na zmywaku w restauracji "U Fukiera". Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie kwota, jaką słynna restauratorka oferuje za godzinę. Czy gwiazda "Kuchennych rewolucji" proponuje śmiesznie małe pieniądze?

Multimedia

Magda Gessler jest jedną z najsłynniejszych polskich restauratorek i gwiazdą programu "Kuchenne rewolucje". Właścicielka ponad 20 restauracji zamieściła ostatnio w sieci ogłoszenie, z którego wynika, że szuka osoby do pracy na zmywaku w warszawskiej restauracji "U Fukiera". Uwagę internautów przykuła kwota, jaką słynna restauratorka oferuje za godzinę.

Poszukiwana osoba na zmywak do restauracji 'U Fukiera', Rynek Starego Miasta 27. Praca w systemie 2/2, w godzinach 10-23. Stawka 13zł/h. - brzmi treść ogłoszenia Magdy Gessler.

Magda Gessler bardzo schudła! To zasługa tańca, miłości czy... pomidorów?Zobacz więcej

Nie wiadomo czy w ogłoszeniu jest mowa o kwocie netto, czy brutto, ale w sieci już rozgorzała już dyskusja na temat wysokości wynagrodzenia, jakie oferuje gwiazda programu "Kuchenne rewolucje". Internauci zwracają uwagę, że restauratorka w swoim najpopularniejszym programie bardzo często gani właścicieli za niskie zarobki pracowników. Sama jednak nie daje dobrego przykładu.

Pamiętam jak w jednym z odcinków Kuchennych rewolucji zbeształa właściciela za niskie płace

To jest skandaliczna kwota. Smutne jest to że Gessler tyle zarabia a swoim pracownikom płaci takie grosze

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

A co wy sądzicie o zarobkach, jakie oferuje Magda Gessler? Czy kwota, którą oferuje słynna restauratorka jest godziwa? Internauci mają wątpliwości, a Wy?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×