"Kuchenne rewolucje" sezon 20. Nadchodzi jubileuszowa edycja programu! Gdzie tym razem restauracyjnych rewolucji dokona Magda Gessler?

Ponad dwieście pięćdziesiąt przeprowadzonych rewolucji, tysiące pomysłów na przepisy kulinarne, metamorfozy wnętrz i ona jedna – Magda Gessler! Jesienią już po raz dwudziesty najsłynniejsza polska restauratorka wyruszy w Polskę, aby ratować upadające lokale. Czy dzięki „Kuchennym rewolucjom” odmieni ich los i nada im drugie życie?

Multimedia

"Kuchenne rewolucje" sezon 20 - emisja od 5 września, w czwartki, o godzinie 21:30 na TVN

Celne riposty i cięty język uwielbianej przez widzów Magdy Gessler sprawiają, że polska gastronomia nie jest już taka sama, jak dziesięć lat temu. „Czy wy jesteście normalni?”, „Dlaczego trujecie ludzi?”, „Czy to było mrożone?” – te pytania każdy fan programu zna już na pamięć. Pozytywna energia, dystans do siebie i świata, a przede wszystkim doświadczenie i wiedza gastronomiczna prowadzącej powodują, że „Kuchenne rewolucje” opanowały całą Polskę!

W jubileuszowym sezonie restauratorka ponownie podejmie się niemożliwego i odkryje wiele ciemnych stron różnych kulinarnych biznesów. Czy jej recepta na sukces zadziała w każdym przypadku?

Zobaczcie zwiastun nowej edycji programu! Magda Gessler znowu będzie surową jurorką?Zobacz więcej

Jesienią przeniesiemy się między innymi do Łodzi, gdzie znajduje się „Bistro Galancie” prowadzone przez Anię i Kubę. Ta działalność to ich sposób na poradzenie sobie z rodzinną tragedią. Choć lokal mieści się w piwnicy, bliskość uniwersytetu i akademika miała zagwarantować im dużą liczbę potencjalnych klientów. Szybko okazało się, że studenci nie zjawiają się tak licznie, jak oczekiwano, a lokal na siebie nie zarabia. Sytuacji nie poprawiały także burzliwe relacje z mamą, która bardzo zaangażowała się w prowadzenie lokalu. Po kolejnych rodzinnych scysjach para została praktycznie sama. Czy uda im się odwrócić złą passę?

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Kolejnym punktem na mapie jesiennej edycji „Kuchennych rewolucji” będzie Wejherowo. „Gościnna Ukrainka” powstała tam z miłości męża do swojej żony. Oleg, wykwalifikowany monter kadłubów stalowych, przyjechał do Polski trzynaście lat temu do pracy w stoczni. Cztery lata temu ożenił się i na stałe opuścił Ukrainę. Chcąc spełnić marzenia swojej wybranki Tatiany, otworzył niewielką restaurację blisko centrum Wejherowa.

Zwiastun nowej edycji programu! Kto tym razem zachwyci jurorów?Zobacz więcej

Żona sama przygotowywała menu, w którym znalazły się sztandarowe potrawy kuchni wschodniej, takie jak barszcz ukraiński, czebureki, a nawet sałatka z krabem. Niestety, od początku do „Gościnnej Ukrainki” nikt nie zagląda, mimo że ceny dań nie są wygórowane. Sytuacja finansowa małżeństwa jest coraz gorsza, a na zaciągnięte kredyty przestaje wystarczać środków… Czy Magdzie Gessler uda się uratować upadający biznes i małżeństwo?

W 20. edycji programu królowa polskiej gastronomii spróbuje też pomóc właścicielom baru typu fast food w Ostrowie Wielkopolskim, restauracji tajskiej w Warszawie oraz lokalom w Prudniku, Dusznikach Zdroju i Kościerzynie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×