"Kuchenne rewolucje" sezon 20. odcinek 1. Magda Gessler w Ostrowie Wielkopolskim. "Best Bar" przestanie być fast foodem?

W jubileuszowym sezonie "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler ponownie podejmie się niemożliwego i odkryje wiele ciemnych stron różnych kulinarnych biznesów. Czy jej recepta na sukces zadziała w każdym przypadku?

Multimedia

"Kuchenne rewolucje" sezon 20. odcinek 1. w czwartek, 5.09.2019 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Pierwszym miastem na mapie jesiennej edycji programu "Kuchenne rewolucje" jest Ostrów Wielkopolski. "Best Bar" funkcjonuje tam jako lokal typu fast food już od kilkunastu lat. Położony blisko centrum przez lata cieszył się powodzeniem. Zarówno kebaby, zapiekanki, jak i pizza znajdowały tam swoich miłośników.

Nadchodzi jubileuszowa edycja programu! Gdzie tym razem restauracyjnych rewolucji dokona Magda Gessler?Zobacz więcej

Edward, początkowo dostarczający gaz w butlach do "Best Baru" otrzymał od właściciela propozycję odkupienia lokalu. Po szybkim rozeznaniu na rynku mężczyzna uznał, że restauracja ma duży potencjał na sukces. Edward nie zdecydował się na wprowadzenie zmian, zostawiając dawnych pracowników, menu oraz dostawców. Szybko okazało się, że "Best Bar" nie jest tak korzystną inwestycją, jak oczekiwał nowy właściciel. Błędy w prowadzeniu restauracji dostrzegają także zatrudnione w nim osoby.

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Lokal jest zaniedbany, nie ma klimatyzacji, ani ogrzewania, co powoduje, że latem jest w nim bardzo gorąco, a zimą naprawdę zimno. Edward uznał, że sytuacja jego baru jest tak bardzo zła, że pomóc może tylko Magda Gessler.

Magda Gessler bardzo schudła! To zasługa tańca, miłości czy... pomidorów?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×