Kurdej-Szatan, Kammel i Musiał na nagraniu spotu promującego "Kocham Cię Polsko!" [ZDJĘCIA]

„Kocham Cię, Polsko” już 5 marca wraca na antenę Dwójki po kilku sezonach przerwy. W programie zobaczymy nowe konkurencje, interaktywne zabawy z udziałem widzów i… nowe twarze! Mamy dla was zdjęcia z nagrań spotu reklamowego programu, z udziałem odmienionych prowadzących!

Multimedia

„Kocham Cię, Polsko!” to widowisko łączące elementy teleturnieju i show rozrywkowego. Dwie drużyny gwiazd (zmieniających się w każdym odcinku), pod wodzą kapitanów, rywalizują między sobą, biorąc udział w grach towarzyskich i quizach, odgadując zagadki muzyczne oraz odpowiadając na pytania z wiedzy o Polsce. Program – w lekkiej, atrakcyjnej formie – propaguje wiedzę dotyczącą historii i geografii naszego kraju, języka, literatury, kultury i obyczajów.

W roli prowadzącej „Kocham Cię, Polsko” zobaczymy Barbarę Kurdej–Szatan. Drużyny poprowadzą kapitanowie: Tomasz Kammel i Maciej Musiał. Program zyska nowoczesną formułę, a kluczowe znaczenie będzie miał walor edukacyjny. Obok konkurencji znanych z poprzednich edycji show (takich, jak „urodziny”, „kalambury” czy „głuchy telefon”) pojawią się też kategorie premierowe: „literatura”, „polszczyzna” czy „kto jest kim”. Program zyska też walor interaktywny. W trakcie emisji prowadzone będą konkursy w mediach społecznościowych, a komentarze widzów w czasie rzeczywistym pojawiać się będą na ekranie.

CZYTAJ TAKŻE:

BARBARA KURDEJ-SZATAN POPROWADZI "KOCHAM CIĘ POLSKO!"
"KOCHAM CIĘ POLSKO!" WIOSNĄ 2016 W TVP2!

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia z nagrań spotu promującego "Kocham cię Polsko!", z udziałem odmienionych prowadzących! Jak podoba się wam stylizacja na bohaterów "Janosika"?

„Kocham Cię, Polsko” – od 5 marca w każdą sobotę o godz. 20:05, w TVP2.

Komentarze

Skomentuj
  • Krystek (gość)

    Stop Musiałowi!! Mam jego dość!! Jest tak jak Petru!! Wszędzie go pełno

    10.02.2016 18:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×