"#kwarantanna". Mikołaj Roznerski i Patricia Kazadi w nowym serialu! Gdzie można go obejrzeć?

W piątek, 17 kwietnia 2020 roku swoją premierę ma nowy internetowy serial "#kwarantanna". Zobaczymy w nim m.in. Mikołaja Roznerskiego i Patricię Kazadi. O czym jest? Gdzie oglądać?

Multimedia

"#kwarantanna" od piątku, 17.04.2020 o godz. 18:00 na YouTube!

Iwo to 30-sto kilkuletni, przebojowy vloger, robiący karierę w mediach społecznościowych. W ramach przysługi dla swojej siostry jest zmuszony spędzić kwarantannę z jej chłopakiem (Sebą) w swojej małej kawalerce.

Wiktoria Gąsiewska i Filip Gurłacz w pierwszym telewizyjnym serialu nagrywanym z domów! Premiera w TVP2!Zobacz więcej

Sytuacja jest patowa - wyzwolony singiel, który nie bierze życia na poważnie oraz pracowity i stonowany Seba, który życie bierze zbyt poważnie, to duet który od pierwszych chwil nie jest w stanie ze sobą wytrzymać. Jak zatem poradzą sobie przez kolejne 14 dni?

W rolach głównych zobaczymy Mikołaja Roznerskiego, Patricię Kazadi, Tomasza Bednarka oraz Bilguuna Ariunbaatara. Pojawią się również "niespodzianki" w postaci gwiazd występujących w pozostałych rolach i soczystych epizodach. Za reżyserię odpowiedzialny jest Adam Molak. Serial "#kwarantanna" będzie miał 14 odcinków trwających po 10 minut każdy.

Jak zerwać z chłopakiem przez kamerę internetową? Tomasz Włosok i Agata Różycka w polskim serialu nagrywanym w domach aktorów!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×