"Lajk!". Monika Mazur nową prowadzącą magazyn w TVP 2 [ZDJĘCIA]

Monika Mazur – aktorka znana m.in. z roli ratowniczki Martyny w serialu „Na sygnale” – została nową prowadzącą lifestylowy magazyn „Lajk!” emitowany w TVP2. Wraz z Mateuszem Szymkowiakiem Monika będzie zapraszać widzów za kulisy najciekawszych wydarzeń rozrywkowych i kulturalnych w całym kraju.

Multimedia

Najbliższe wydanie magazynu „Lajk!” z udziałem Moniki Mazur już w najbliższą sobotę 14 października o godzinie 10:50. Tego dnia duet prowadzących powita widzów z Wrocławia. Nieprzypadkowo, bowiem Wrocław to rodzinne miasto Moniki! Widzowie będą mieli okazję odwiedzić m.in. wrocławskie Afrykarium. Miejsce absolutnie wyjątkowe, uhonorowane zaszczytnym tytułem czwartego cudu świata wśród ekspozycji ogrodów zoologicznych na całym świecie.

Marcelina Zawadzka i Mateusz Szymkowiak w nowym programie TVP2Zobacz więcej

Co jeszcze czeka widzów w najbliższym wydaniu magazynu „Lajk!”? Bollywood w sercu Warszawy, czyli relacja z Indian Film Festival. Dowiemy się również, którzy panowie zdaniem „Fashion Magazine” zasłużyli na tytuł najlepiej ubranych Polaków. Na deser zaś – wyjątkowe spotkanie z Natalią Kukulską. Nie zabraknie także stałych cykli: „Dajemy lajka” i „Café książka”.

„Lajk!” – sobota, godz. 10:50, niedziela, godz. 19:25, TVP2

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×