"Lato". Jan Englert wyreżyserował nowy spektakl Teatru Telewizji [ZDJĘCIA]

Już w poniedziałek, 19 listopada, Telewizja Polska zaprezentuje nowy spektakl Teatru Telewizji pt. "Lato". Za reżyserię widowiska odpowiada Jan Englert. O czym opowiada spektakl?

Multimedia

"LATO" - SPRAWDŹ PROGRAM TV

„Lato” to trzyaktowa komedia napisana na początku XX wieku. Główny temat utworu, który pozornie jest melodramatem, stanowią starcia marzeń z rzeczywistością, iluzji z prawdą. Jego bohaterowie więcej skrywają niż mówią, wciąż tęsknią za czymś lepszym, ważniejszym i wciąż poszukują wielkiej miłości.

Edyta Górniak największą gwiazdą programu TVN? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Akcja toczy się podczas upalnego lata w nadmorskim sanatorium, prowadzonym przez dojrzałego Doktora i jego dużo młodszą, uwodzicielską żonę. Pozornie panuje spokój i nic złego się nie wydarza. Obserwujemy wczasowo-leniwe życie pensjonariuszy. Jest wśród nich młodzieniec, który podkochuje się w doktorowej. Chłopak dowiaduje się o swej nieuleczalnej chorobie i szybkiej śmierci. Fakt ten dodaje mu odwagi do wyznania miłości uwielbianej kobiecie. Wyzwala w nim uśpioną siłę i powoduje, że z dnia na dzień staje się innym człowiekiem.

Za reżyserię spektaklu odpowiada Jan Englert, który również gra główną rolę. W obsadzie znaleźli się również Dominika Kluźniak, Beata Ścibakówna, Marcin Franc, Ewa Wiśniewska, Agnieszka Suchora, Michalina Łabacz, Anna Gryszkówna, Grzegorz Małecki oraz Grzegorz Kwiecień.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×