"Lato, muzyka, zabawa - Wakacyjna Trasa Dwójki". Roksana Węgiel, Cleo i Margaret rozgrzeją publiczność dla TVP! Gdzie odbędą się koncerty?

Dziesięć polskich miast, najgorętsze wakacyjne rytmy, atmosfera nieskrępowanej zabawy z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, a wszystko to w każdą niedzielę wakacji! TVP2 zaprasza na cykl niezwykłych, zrealizowanych z rozmachem plenerowych widowisk muzycznych. Pierwszy koncert już w niedzielę, 23 czerwca w Chełmnie. Początek transmisji o godz. 20:05 w Dwójce.

Multimedia

"Lato, muzyka, zabawa - Wakacyjna Trasa Dwójki" - Chełmno w niedzielę, 23 czerwca, o godzinie 20:05 na antenie TVP2

Chełmno, Katowice, Stalowa Wola, Toruń, Łomża, Aquapark Reda, Zamość, Rzeszów, Opole i Gdańsk to przystanki na tegorocznej, muzycznej trasie Dwójki. Serii letnich, plenerowych koncertów transmitowanych przez telewizyjną Dwójkę ponownie przyświecać będzie hasło „Lato, muzyka, zabawa”.

Na ultranowoczesnych scenach zlokalizowanych w dziesięciu polskich miastach, gościć będziemy plejadę muzycznych gwiazd z Polski i z zagranicy, m.in. Cleo, Margaret, Komodo, Sound’n’Grace, Filatov&Karas, Red Lips, Andrzeja Piasecznego, Mesajah, Gromee, Afromental, Michała Szpaka, zespół Shanguy, Marcina Sójkę, Roksanę Węgiel, Sarsę, zespół Ira, Brave, Formację Nieżywych Schabuff, Kasię Popowską, Urszula, Blue Cafe, Weekend, Boys i wielu innych.

Borys Szyc w roli Józefa Piłsudskiego! To będzie rasowe kino akcji, a nie historyczna laurka!Zobacz więcej

Publiczność zgromadzona na koncertach, a także widzowie Dwójki bawić się będą przy najgorętszych przebojach ostatnich lat oraz evergreenach. Na marginesie muzycznej uczty gwiazdy podzielą się wspomnieniami dotyczącymi swoich letnich miłości i wakacyjnych przygód.

To jednak nie wszystko! Za pośrednictwem nowych technologii widzowie Dwójki będą mieli okazję każdorazowo współtworzyć muzyczne widowisko: stworzyć na nowo tekst znanego przeboju, pozdrowić bliskich lub zadedykować piosenkę ukochanej osobie. Nie zabraknie także konkursów i zabaw dla telewidzów. Koncerty poprowadzą: Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Tomasz Kammel i Rafał Brzozowski oraz Mateusz Szymkowiak.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Hm (gość)

  'Wiegiel' w piecu GaBOR może być. A czemu dziewczynki nie śpią w nocy. To nie zdrowo. Ktoś napisał, Piasek. Bracia i inni.🤩Nie będę już oglądać dziewczynek i podstarzalego faceta. 👇

  11.07.2021 00:54
 • Paweł załanowski (gość)

  Szałbym posuhaś szlaną pogode zaśpiewaj tak fajnia jest piosenka

  23.08.2019 22:43
 • Pawełp z (gość)

  Szałbym posuhaś piaseznego i bracii

  23.08.2019 22:40
 • Paweł z (gość)

  De mono teź fajnyzespół fajnie piosenki

  23.08.2019 22:36
 • Paweł załanowski (gość)

  Lubie muzykie ko cham zespół piekny młoźy fajnie majä melodie tak camo cugowski nad przepacią teź fajnia melodia

  23.08.2019 22:33
 • Lipa nagłośnienie PRL nie polecam (gość)

  Lipa

  18.08.2019 23:25
 • Oceniam (gość)

  Szkoda że roxie nie zaśpiewa w Zamościu

  30.07.2019 17:12
 • Radek (gość)

  Nie wiedzialem,ze Szpak to taki brudas i balaganiarz,ale ludzie duzo wiedza i niektorzy nawet opowiedza,jak to "gwiadeczki"swieca po wynajetych pokojach,czy apartamentach.Na scenie umalowane,wypudruwane,obkitowane a u siebie w pokoju ? syf,bajzel.wiocha i chlew.Ot inteligencja nowopolska ze swoimi domowymi nawykami i mentalnosciami.Wstyd ,zenada slama w butach i plewy za koszula.Cekam na nastepne wiesci ze "sceny polskiej".

  28.07.2019 16:45
 • Aneta (gość)

  Pozdrowienia z ZABIELA.

  21.07.2019 21:14
 • Pozdrowienia (gość)

  Pozdrawiam Godziebiaków i Filipowców

  30.06.2019 21:44
 • Pozdrawiam (gość)

  Wszystkich z Góry

  23.06.2019 21:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×