"Lato Zet i Dwójki" w Uniejowie 23 sierpnia [WIDEO]

Na zakończenie „Lata ZET i Dwójki”, największej tegorocznej wakacyjnej trasy koncertowej, muzyczne gwiazdy zagrają 23 sierpnia w Uniejowie. Na pożegnanie lata wystąpią m.in.: Margaret, LemON, Ewa Farna, Patrycja Markowska i Lady Pank. Koncert będzie można zobaczyć „na żywo” w TVP2 i posłuchać w Radiu ZET. Początek transmisji o godz. 20.05.

Multimedia

Już tradycyjnie Uniejów jest ostatnim przystankiem na trasie koncertowej „Lata ZET i Dwójki”. Wzorem zeszłych lat multimedialna scena powstanie przy kompleksie termalno-basenowym. Zobaczymy na niej plejadę polskich gwiazd: Lady Pank – legendę polskie rocka, Margaret, której piosenka „Wasted” została wybrana przez słuchaczy Radia ZET „Przebojem Roku 2014”, Halinę Mlynkovą, występująca w podwójnej roli – wokalistki i prowadzącej, a także Patrycję Markowską, zespół LemON, Ewę Farnę, Blue Cafe, Ewelinę Lisowską, Marię Sadowską oraz Martę Podulkę. Tegorocznym gościem z zagranicy będzie ukraińska grupa Without Limits.

Piąta już edycja „Lata ZET i Dwójki”, która zbiega się w czasie z 25-leciem Radia ZET, to doskonała okazja nie tylko na wspólną zabawę, ale też na muzyczne podsumowanie ćwierćwiecza. Podczas koncertu artyści wykonają zarówno współczesne przeboje jak i te z lat minionych, a słuchacze i widzowie wybiorą piosenkę 25-lecia Radia ZET, która zostanie ogłoszona pod koniec wakacji.

Prowadzącymi koncert będą Halina Mlynkova, Tomasz Kammel (TVP2), Damian Michałowski oraz Kamil Nosel (Radio ZET). Wydarzenie będzie transmitować TVP2 i Radio ZET. Początek o 20.05.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×