"LEGO Masters". Karolina Malinowska i Olivier Janiak w świątecznym odcinku! Marcin Prokop pokieruje saniami Świętego Mikołaja!

Przed nami świąteczny odcinek "LEGO Masters"! Tym razem pojawią się goście specjalni - Karolina Malinowska i Olivier Janiak. Czy wybudują coś z klocków LEGO? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"LEGO Masters" odcinek ,świąteczny w sobotę, 19.12.2020 o godz. 20:05 w TVN! - sprawdź program tv

Już w najbliższą sobotę, 19 grudnia, specjalny odcinek LEGO MASTERS! Będą niezwykłe drużyny, świąteczne zadania i niespodzianki! W studiu pojawią się wyjątkowi goście – Karolina Malinowska i Olivier Janiak! Jaka będzie ich rola w programie?

Wyobraźnia uczestników nie zna granic! To wygrał pierwszą edycję show TVN?Zobacz więcej

W galerii wyrosły choinki, pod którymi kryje się mnóstwo prezentów. Do walki w świątecznej scenerii staną dwie, wyjątkowe drużyny, którym pomagać będą goście specjalni: Karolina Malinowska i Olivier Janiak. Drużyny muszą wybudować most, który ma pomóc Mikołajowi oraz jego pomocnikom przewieźć prezenty. Dodatkowo ma oczarować świątecznymi dekoracjami. Po skończonym zadaniu przyjdzie czas na werdykt. O zwycięstwie zadecyduje wytrzymałość mostów.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

W tym celu prowadzący wykona test za pomocą zdalnie sterowanych sań świętego Mikołaja zbudowanych z LEGO. Świąteczny pojazd będzie przemieszczał się po moście ze specjalnym ładunkiem. Przy każdej kolejnej próbie obciążenie będzie coraz większe​. Zwycięży drużyna, której most wytrzyma największy ciężar. Nagroda zostanie przekazana na cele charytatywne.

Brad Pitt zachwycił się Marcinem Prokopem! To on wybrał go na prowadzącego program?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×