"Lekarze" odc. 10, 4.11.2013, TVN. Wybuch na stacji benzynowej! Olga ranna! Straci dziecko?! [ZDJĘCIA]

Sprawdź, co wydarzy się w odc. 10 serii 3. "Lekarzy", który zostanie wyemitowany w poniedziałek 4 listopada o 21:30 w TVN-ie!

Multimedia

W "Lekarze" odc. 10 Olga (Magdalena Boczarska) i Maks (Paweł Małaszyński) mieszkają razem i przygotowują się do narodzin syna.

W "Lekarze" odc. 10 Maks i Olga podjeżdżają na stację benzynową, by zatankować auto. Jak informuje serwis SuperSeriale.pl, kierowca innego samochodu uderza w butle z gazem ustawione obok dystrybutora paliwa. Po chwili rozlega się huk, a potężna eksplozja wstrząsa stacją benzynową. Siła wybuchu odrzuca Olgę kilkanaście metrów dalej.

Maks podbiega do nieprzytomnej kobiety, która ma poważne obrażenia głowy i brzucha. Keller wzywa karetkę i stara się ratować życie kochanki i dziecka. Jak podaje "Świat Seriali", jeszcze w karetce pierwszej pomocy rannej ciężarnej udziela Jivan (Marcin Perchuć).

W "Lekarze" odc. 10 na izbie przyjęć rozgrywa się walka o życie Olgi i jej dziecka. Najlepsi lekarze starają się uratować ranną kobietę, choć ta nie odzyskuje przytomności. Po wielogodzinnej walce wydaje się, że Rojko przeżyje, jednak nie ma pewności, czy uda się uratować również jej dziecko. Przy łóżku Olgi czuwa zatroskany Maks...

Jak myślicie, Olga straci dziecko?

"Lekarze" odc. 10, TVN, 4.11.2013, godz. 21.30

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×