"Lekarze" odc. 11, 11.11.2013, TVN. Olga urodzi synka i umrze!

Sprawdź, co wydarzy się w odc. 11 serii 3. "Lekarzy", który zostanie wyemitowany w poniedziałek 11 listopada o 21:30 w TVN-ie!

Multimedia

W "Lekarze" odc. 11 Olga (Magdalena Boczarska) nadal przebywa w szpitalu po tym, jak została ciężko ranna po wybuchu na stacji benzynowej. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi lekarzy z Copernicusa wydaje się, że ukochana Maksa (Paweł Małaszyński) wyjdzie cało z poważnego wypadku. Jak informuje serwis SuperSeriale.pl, okazuje się, że podczas katastrofy kobieta doznała oparzeń, ale to nie one zagrażają jej życiu. Prawdziwe zagrożenie stanowią wewnętrzne obrażenia Olgi.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "LEKARZE" ODC. 10, 4.11.2013, TVN. WYBUCH NA STACJI BENZYNOWEJ! OLGA RANNA! STRACI DZIECKO?! [ZDJĘCIA] "LEKARZE" ODC. 11, 11.11.2013 TVN. OLGA PRZEŻYJE I URODZI SYNKA![/sc]

"Lekarze" odc. 11 Olga odzyskuje przytomność, jednak lekarze zauważają, że zaczyna słabnąć tętno nienarodzonego dziecka. Dlatego zapada decyzja o natychmiastowym cesarskim cięciu. Na świat przychodzi synek Olgi i Maksa. Keller bierze malca na ręce i pokazuje kochance, że dziecko urodziło się zdrowe. Niestety, Rojko jest wyczerpana obrażeniami i porodem, dlatego traci odporność. Pada również podejrzenie o sepsie.

"Lekarze" odc. 11 jak podaje "Tele Tydzień" lekarze są bezsilni. Robią, co mogą, aby Olga przeżyła, ale nie udaje im się uratować jej życia. Śmierć Olgi Rojko nadchodzi zaraz po narodzinach Kuby!

"Lekarze" odc. 11, 11.11.2013. TVN, godz. 21.30

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×