"Lekarze" odc. 9, 28.10.2013, TVN. Leon w łóżku z Basią! Przyłapuje ich Beata!

Sprawdź, co wydarzy się w odc. 9 serii 3. "Lekarzy", który zostanie wyemitowany w poniedziałek 28 października o 21:30 w TVN-ie!

Multimedia

W odc. 9 "Lekarze" sytuacja między Leonem (Jacek Koman) i Basią (Aleksandra Hamkało) jest niezręczna po pocałunku, który miał miejsce odc. 8 "Lekarzy". Okazuje się jednak, że rozsądny szef chirurgii stracił głowę dla pięknej stażystki!

W odc. 9 "Lekarze" Leon zaprasza Basię do swojego domu pod pretekstem zgrania pewnego dokumentu. Jak informuje serwis SuperSeriale.pl, dziewczyna nadal czuje się niezręcznie i po raz kolejny przeprasza szefa za "tamten wybryk", co jednak sprawia, że para znów zaczyna się całować i po chwili przenosi się do łóżka!

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "LEKARZE" ODC. 9, TVN, 28.10.2013. MAKS NIE JEST OJCEM SYNA OLGI?! "LEKARZE" ODC. 10, 4.11.2013, TVN. WYBUCH NA STACJI BENZYNOWEJ! OLGA RANNA! STRACI DZIECKO?! [ZDJĘCIA][/sc]

W odc. 9 "Lekarze" Leon i Basia nie mogą jednak spędzić ze sobą więcej upojnych chwil, ponieważ do mieszkania wpada Beata (Agnieszka Więdłocha) z Filipem (Andrzej Niemyt), który opuścił właśnie ośrodek opieki społecznej. Zawstydzona Basia ucieka, a córka zaczyna rozmowę z ojcem.

- Odwiozłeś panią doktor? - Odwiozłem. Nie praw morałów. Gdzie jest Filip? - Leon szybko stara się zmienić temat. - W łazience. - Co on tutaj robi? - To jest właśnie sprawa, do której wszyscy będziemy musieli się przyzwyczaić - ja, ty, twoja nowa dziewczyna i Filip - Beata wykorzystuje fakt, że przed chwilą nakryła ojca z Basią. - Co to znaczy? - To znaczy, że Filip będzie z nami mieszkał - informuje zaskoczonego Leona Beata.

Jasiński prosi córkę, by ta zachowała dyskrecję, ponieważ nie chce, by plotki o romansie z Basią dotarły do szpitala. - Mam nadzieję, że w szpitalu nie będzie na ten temat żadnych plotek - mówi do Beaty.

Jak informuje serwis SuperSeriale.pl, w odc. 9 "Lekarze" Basia prosi Leona, by zakończyli to, co jeszcze tak naprawdę się nie zaczęło. Zaskoczony Jasiński stara się przekonać Tokarzewską, że nie mogą zrezygnować z tej miłości!

Odc. 9 "Lekarze", 28.10.2013, TVN, godz. 21.30

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×