"Lekarze" TVN 11.03.2013 i 18.03.2013. Co wydarzy się w 16. i 17. odcinku serialu? Gustaw będzie wypierał się próby gwałtu na Alicji! Jak zareaguje Maks?

Sprawdź, co wydarzy się w 3. i 4. odcinku 2. serii serialu "Lekarze", które zostaną wyemitowane w TVN-ie 11 i 18 marca o godzinie 21:30!

Multimedia

W 16. odcinku serialu, który zostanie wyemitowany 11 marca, Leon organizuje kolację dla córek oraz rodziny Kellerów. Podczas posiłku Maks (Paweł Małaszyński) oświadcza się Alicji (Magdalena Różczka). Wkrótce zostaje wezwany do szpitala. Kobieta idzie do swojej sypialni, jednak po chwili zjawia się u niej pijany Gustaw Keller (Daniel Olbrychski) i próbuje zgwałcić dziewczynę. Przerażona kobieta głośno wzywa pomocy, a jej krzyk odstrasza przyszłego teścia. Alicja natychmiast jedzie do szpitala, by powiedzieć Maksowi o tym, co chciał zrobić jego ojciec.

W 17. odcinku serialu Alicja mówi Maksowi o tym, co zaszło po ich przyjęciu zaręczynowym w domu Leona Jasińskiego (Jacek Koman). Jednak Maks nie dowierza narzeczonej. Jedynie Leon wierzy córce, że Gustaw ją napastował. Maks jest zagubiony i nie wie, jak ma zareagować, co bardzo rozczarowuje Alicję. Za nomową narzeczonego kobieta zgadza się porozmawiać z Gustawem. Mężczyzna idzie w zaparte i wmawia dziewczynie, że nie doszło do próby gwałtu. Maks nie staje po stronie narzeczonej. Zdruzgotany sytuacją podejmuje decyzję o wyjeździe z Igorem do Somalii.

Zobacz, co wydarzy się w następnych odcinkach serialu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×