"Lekarze" TVN 14.10.2013 odc. 7. Co się wydarzy? Alicja prosi Maksa o rozwód!

Sprawdź, co wydarzy się w 7. odcinku 3. serii "Lekarzy", który zostanie wyemitowany w poniedziałek 14 października o 21:30 w TVN-ie!

Multimedia

W odc. 7. serii 3. "Lekarzy" sytuacja między Alicją (Magdalena Różczka) i Maksem (Paweł Małaszyński) jest bardzo zła. Lekarka wyprowadziła się z domu, do którego Keller zaprosił ciężarną Olgę (Magdalena Boczarska). Zdruzgotana Alicja nie może patrzeć na to, jak jej ukochany mąż poświęca całą swoją uwagę byłej kochance i ich wspólnemu dziecku, dlatego unika wszelkich kontaktów z nim.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "LEKARZE" TVN 14.10.2013 ODC. 7. CO SIĘ WYDARZY? OLGA WPROWADZA SIĘ DO MAKSA! "LEKARZE" TVN 7.10.2013 ODC. 6. CIĄŻA OLGI ZAGROŻONA! ALICJA WYPROWADZA SIĘ Z DOMU! [/sc] W odc. 7. serii 3. "Lekarzy" Alicja decyduje się odbyć z Maksem poważną rozmowę. Serwis SuperSeriale.pl zdradza, że Szymańska poprosi Maksa o rozwód. Zszokowany mężczyzna pyta żonę, czy ta przestała go kochać. Alicja odpowiada, że problemem nie jest brak uczucia, ale fakt, że Maks nie może zrezygnować ze swojego dziecka.

- Mam złożyć pozew o rozwód w sądzie? - pyta Alicja ukochanego. - Nie, ja to zrobię - odpowiada załamany Maks, który sam już nie wie, jak powinien postąpić i rozwiązać sprawę z Olgą - informuje serwis SuperSeriale.pl.

Jak myślicie, dojdzie do rozwodu Maksa i Alicji?

"Lekarze" TVN 14.10.2013 odc. 7 godz. 21:30

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×