"Lekarze" TVN 14.10.2013 odc. 7. Co się wydarzy? Olga wprowadza się do Maksa!

"Lekarze" nowe odcinki. Sprawdź, co wydarzy się w 7. odcinku 3. serii "Lekarzy", który zostanie wyemitowany w poniedziałek 14 października o 21:30 w TVN-ie!

Multimedia

W 6. odcinku 3. sezonu "Lekarzy" ciężarna Olga Rojko (Magdalena Boczarska) trafia do szpitala z silnymi bólami brzucha. Lekarka boi się, że straci dziecko. Przerażony sytuacją jest również Maks (Paweł Małaszyński), który jednak stara się pocieszać byłą kochankę. Trudna sytuacja sprawia, że Alicja (Magdalena Różczka) nie wytrzymuje napięcia, pakuje swoje rzeczy i wyprowadza się od Maksa. Keller nie robi nic, by ją zatrzymać.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "LEKARZE" TVN 7.10.2013 ODC. 6. CIĄŻA OLGI ZAGROŻONA! ALICJA WYPROWADZA SIĘ Z DOMU! JAKI JEST POMYSŁ NA "LEKARZY PO GODZINACH"? [WIDEO] [/sc] W odc. 7. serii 3. "Lekarzy" Maks i Alicja coraz bardziej oddalają się od siebie. Keller całą swoją uwagę poświęca ciężarnej Oldze. W 7. odcinku 3. sezonu serialu stan Rojko się poprawia, dzięki czemu lekarka może zostać wypisana ze szpitala. Olga zwierza się Kellerowi, że nie chce wracać do hotelu. Maks, w trosce o matkę swojego dziecka, proponuje jej, by zamieszkała z nim, skoro Alicja się wyprowadziła. Olga przyjmuje zaproszenie. Gdy żona Maksa dowiaduje się o tym, że jej mąż będzie mieszkał z Rojko, obiecuje mu, że zabierze swoje rzeczy, by zrobić jej miejsce. Zaczyna jednocześnie przeglądać oferty pracy w innych miastach...

"Lekarze" TVN 14.10.2013 odc. 7 godz. 21:30

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×