"Lekarze" TVN 23.09.2013 odc. 4. Co się wydarzy? Olga w ciąży z Maksem!

"Lekarze" nowe odcinki. Sprawdź, co wydarzy się w 4. odcinku 3. serii "Lekarzy", który zostanie wyemitowany w poniedziałek 23 września o 21:30 w TVN-ie!

Multimedia

W 4. odcinku 3. serii "Lekarzy" Olga (Magdalena Boczarska) wyznaje Maksowi (Paweł Małaszyński), że jest z nim w ciaży. Przerażony Keller boi się, jak na taką wiadomość zareaguje Alicja (Magdalena Różczka), z którą niedawno wziął ślub. Sytuację pogarsza fakt, że Olga oczekuje od niego pełnego zaangażowania w wychowanie dziecka, które za pół roku przyjdzie na świat.

CZYTAJ TAKŻE: "LEKARZE" TVN 16.09.2013 ODC. 3. CO SIĘ WYDARZY? [ZWIASTUN] "LEKARZE" TVN 9.09.2013 ODC. 2 SEZON 3. WIECZÓR KAWALERSKI MAKSA!

Maks nie wie, jak poradzić sobie niespodziewaną wiadomością. Podczas rozmowy, w której wyznaje Alicji, że Olga spodziewa się jego dziecka, płacze i przytula się do żony. Choć ciąża rywalki jest dla Alicji szokiem, kobieta dzielnia stawia czoła wyzwaniu. - Nie po to o ciebie walczyłam, żeby cię teraz stracić - wyznaje.

Następnego dnia Maks postanawia poinformować Olgę, jaką decyzję podjął. Jak najbardziej zamierza zaangażować się w wychowanie dziecka, jednak nie myśli o rozwodzie z Alicją. Ale zanim Keller wypowiada te słowa, namiętnie całuje matką swojego dziecka. Daje to Oldze nadzieję, że być może uda jej się związać z Maksem...

Zobacz, co wydarzy się w następnym odcinkach serialu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×