"Lekcje stepowania". Joanna Moro, Elżbieta Romanowska i Zofia Zborowska stepują u Krystyny Jandy! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Już 20 grudnia 2016 r. swoją premierę ma najnowszy spektakl w reżyserii Krystyny Jandy. W "Lekcjach stepowania" zobaczymy m.in. Joannę Moro, Elżbietę Romanowską i Zofię Zborowską.

Multimedia

Bohaterami spektaklu "Lekcje stepowania" (premiera 20.12.2016 o godz. 19:30 w Och-Teatrze) są uczestnicy kursu stepowania. Każda z postaci uczęszcza na lekcje z innego powodu, przychodzi z własną opowieścią, osobowością i temperamentem. Sztuka Harrisa grana była na wielu europejskich scenach, a w latach 90. powstał film, w którym główną rolę zagrała Liza Minnelli.

CZYTAJ TAKŻE:

KRYSTYNA JANDA I JEJ 10 NIEZAPOMNIANYCH KREACJI [GALERIA]
KRYSTYNA JANDA: DIZSIAJ KOBIETY MÓWIĄ, ŻE CHCĄ ŻYĆ INACZEJ [WIDEO+ZDJĘCIA]

Przedstawienie łączy komedię z wątkami obyczajowymi i dużą dawką tańca, a całość wyreżyserowała Krystyna Janda, która wraca do tego spektaklu po 11 latach. W 2005 r. wyreżyserowała "Lekcje stepowania" dla Teatru Powszechnego w Łodzi.

W sztuce zobaczymy gwiazdy znane widzom polskich seriali, m.in. Joannę Moro i Elżbietę Romanowską, które mogliśmy oglądać także na parkiecie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", oraz Zofię Zborowską, która w "Lekcjach stepowania" gra u boku swojej mamy, Marii Winiarskiej. Jak aktorki przygotowywały się do roli? Czy stepowanie to dla nich przysłowiowa bułka z masłem?

Zobacz galerię

Zobacz wideo!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×