"Lemingrad". Robert Górski zrealizuje serial komediowy dla TVP?

TVP prowadzi rozmowy z Robertem Górskim w sprawie nowego serialu komediowego. "Lemingrad" miałby w satyryczny sposób przedstawić obecną sytuację polityczną w Polsce.

Multimedia

Robert Górski realizuje właśnie serial internetowy "Ucho prezesa", w którym wciela się on w prezesa partii. Produkcja cieszy się ogromną popularnością i jest szeroko komentowana przez polityków i dziennikarzy.

Serial Roberta Górskiego na antenie TVP? Stacja prowadzi negocjacje!Zobacz więcej

Ostatnio w mediach pojawiły się doniesienia, że TVP prowadzi rozmowy z Robertem Górskim, aby przenieść "Ucho prezesa" z internetu do telewizji. Jak informują wirtualnemedia.pl, władze stacji doszły do wniosku, że jest to zbyt niszowy projekt, dlatego lepiej stworzyć nową produkcję. Stąd pomysł na "Lemingrad", który w satyryczny sposób przedstawiłby obecną sytuację polityczną w Polsce. Tytuł serialu nawiązuje do słowa "leming", którym określa się przeciętnego wyborcę PO. Fabuła skupiałaby się zatem bardziej na działaniach opozycji niż partii rządzącej.

Obecnie trwają rozmowy w sprawie "Lemingradu", ale jak dowiedziały się wirtualnemedia.pl, Robert Górski jest zainteresowany współpracą z TVP.

Dwa pierwsze odcinki nowego sitcomu Kabaretu Moralnego Niepokoju już online! [WIDEO]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×