"Lepiej późno niż wcale". Rafał Masny - znany youtuber przewodnikiem po Azji? "Lepiej teraz niz w ogóle!" [WIDEO]

W życiu nigdy na nic nie jest za późno! Tę maksymę wyznają czterej dojrzali mężczyźni, którzy osiągnęli już życiowy sukces, ale wciąż są spragnieni nowych wyzwań i teraz postanowili zrobić coś szalonego i coś tylko dla siebie. Z nimi do Azji wyruszył znany youtuber, Rafał Masny.

Multimedia

"Lepiej późno niż wcale" w piątki o godz. 21:35 w TVP2! - sprawdź program tv

Czwórka przyjaciół: aktorzy Piotr Polk i Karol Strasburger, najbardziej niepokorny polski sportowiec Władysław Kozakiewicz oraz kabareciarz Krzysztof Hanke ruszają w podróż życia! Odwiedzą wyjątkowo egzotyczne miejsca w Japonii, Korei i Indonezji, a w wyprawie towarzyszy im Rafał Masny - znany youtuber z internetowego kanału Abstrachuje. Choć dzieli ich ponad pokolenie doświadczeń, to właśnie on będzie dla nich wsparciem podczas wyprawy.

Strasburger, Hanke, Kozakiewicz i Masny promują nowy program Polsatu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Pięć kompletnie różnych osobowości i pięć różnych charakterów – razem tworzą niepowtarzalny team, wprost stworzony do wspólnej wyprawy w nieznane. Czeka ich zderzenie z odmienną kulturą i mnóstwo absolutnie nieprzewidywalnych i ekscytujących przygód. Przemierzą niemal trzydzieści tysięcy kilometrów, przekonani, że wiedzą o świecie już wszystko… odkryją go na nowo. Będzie zabawnie, zaskakująco, a czasem nawet… przerażająco. Ten program udowodni, że na męską przyjaźń i prawdziwą przygodę nigdy nie jest za późno.

Co o swoim udziale w programie powiedział nam Masny? Jak opisuje swoich towarzyszy podróży? Zobacz wideo!

Jak kupić bilet w Tokio? Karol Strasburger rzuca sucharem! [FRAGMENT ODCINKA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jimmy (gość)

    Chyba na Polsacie a nie TVP2

    30.09.2018 20:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×