"Lepiej późno niż wcale". Strasburger, Hanke, Kozakiewicz i Masny promują nowy program Polsatu! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Piotr Polk, Karol Strasburger, Władysław Kozakiewicz, Krzysztof Hanke oraz Rafał many wyruszyli w podróż życia. Podczas specjalnej konferencji prasowej podzielili się pierwszymi wrażeniami z kilkutygodniowej wycieczki do Azji. "Lepiej późno niż wcale" już od 7 września w Polsacie!

Multimedia

"Lepiej późno niż wcale" to nowy program Polsatu, w którym udział wzięli: Karol Strasburger, Piotr Polk, Władysław Kozakiewicz, kabareciarz Krzysztof Hanke oraz znany youtuber Rafał Masny, który początkowo miał tylko przygotowywać zadania dla pozostałych panów, a w ostateczności został równoprawnym uczestnikiem wyprawy. Co wydarzyło się na konferencji promującej program?

Karol Strasburger, Krzysztof Hanke i Rafał Masny w nowym programie Polsatu! Konkurencja dla "Azja Express"? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Okazuje się, że do udziału w reality show uczestników zaprosił Piotr Polk, aktor znany m.in. z serialu "W rytmie serca". Sam jednak był nieobecny na konferencji. - Pomyślałem, że warto zobaczyć w życiu kraje, których nie znamy - tłumaczył natomiast Karol Strasburger. - Ciągnęło mnie w świat, żeby zobaczyć go z zupełnie innej strony - wskazał natomiast Władysław Kozakiewicz.

Na uczestników show czekało wiele ekstremalnych zadań. - Były rzeczy, których nie chciałem robić podczas tej podróży. Ale to wszystko zobaczycie w telewizji - mówił Krzysztof Hanke. Co o uczestnikach programu powiedział Rafał Masny, współtwórca kanału Abstrachuje? Zobacz wideo!

Karol Strasburger i Władysław Kozakiewicz o spełnianiu marzeń. Co ich czeka w Azji?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×