"Lepsze życie". Nowy serial od 23 grudnia w HBO3 [WIDEO+ZDJĘCIA]

Pamela Adlon jako matka, która stara się spełniać swoje marzenia i zarabiać na życie jako aktorka w Los Angeles. Dwa sezony "Lepszego życia" są już dostępne w serwisie HBO GO. Premiera antenowa została zaplanowana na najbliższą sobotę, 23 grudnia o godz. 12:15 w HBO3.

Multimedia

"Lepsze życie" odcinek 1. w sobotę, 23.12.2017 o godz. 12:15 w HBO3!

Pamela Adlon, znana z serialu "Californication", wciela się w rolę Sam Fox, matki trzech córek – Max (Mikey Madison), Frankie (Hannah Alligood) oraz Duke (Olivia Edward). Próbuje swoich sił jako aktorka w Los Angeles i zajmuje się matką Phil (Celia Imrie), która mieszka po drugiej stronie ulicy. Mimo wielu obowiązków, Sam stara się też znaleźć od czasu do czasu chwilę dla siebie i dobrze się bawić.

HBO zapowiada 2. sezon wielokrotnie nagradzanego serialu! [WIDEO]Zobacz więcej

"Lepsze życie" to pogodny, słodko-gorzki serial o pracującej matce z Miasta Aniołów. W roli głównej znakomicie odnajduje się Pamela Adlon (Californication) nominowana za swoją kreację do nagrody Emmy. W pełnej ciepłego humoru produkcji znalazły się Mikey Madison (krótkometrażówka Bound for Greatness), Hannah Alligood (Papierowe miasta), Olivia Edward (serial Crazy Ex-Girlfriend) oraz Celia Imrie (Hotel Marigold).

Serial "Lepsze życie" będzie emitowany co sobotę po dwa odcinki w HBO3. W serwisie HBO GO dostępne są już dwa dziesięcioodcinkowe sezony.

Zobacz galerię

Dlaczego warto obejrzeć nowe Star Wars?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×