Lisowska, Piróg i Saleta w "Ekspedycji Cartoon Network"! Kto jeszcze? [ZDJĘCIA]

Rozpoczęły się nagrania do drugiej edycji programu "Ekspedycja Cartoon Network" – nowoczesnej wersji podchodów. Tym razem, trzyosobowym dziecięcym drużynom na szlaku pomagać będą: Ewelina Lisowska, Maria Niklińska, Iwona Ostrowska, Antoni Pawlicki, Michał Piróg oraz Przemysław Saleta. Przewodnikiem w wyprawie będzie Marcin Mroziński.

Multimedia

"Ekspedycja Cartoon Network" to produkcja będąca nowoczesną wersją podchodów. W każdym odcinku drużyna składająca się z trzech uczniów tej samej klasy (lub innej zorganizowanej grupy, np. klubu sportowego) przy wsparciu gościa specjalnego, musi wykonać trzy zadania przedstawione przez prowadzącego.

W najnowszej edycji programu, na czele dziecięcych drużyn wyłonionych w drodze ogólnopolskiego castingu, staną: Ewelina Lisowska, Maria Niklińska, Iwona Ostrowska, Antoni Pawlicki, Michał Piróg oraz Przemysław Saleta. Ich zadaniem będzie wsparcie swoich zespołów w rozwiązaniu skomplikowanych łamigłówek i dotarciu na podium. Dodatkowo, gwiazdy będą mogły przetestować swoje umiejętności i sprawdzić, jak poradzą sobie w ekstremalnych warunkach.

Zespoły biorące udział w programie będę musiały odnaleźć poszczególne zadania na podstawie podanej lokalizacji GPS. Poprawne rozwiązanie zagadek gwarantuje zdobycie złotego medalu – im więcej zdobytych medali, tym większa nagroda pieniężna na koniec programu, którą uczestnicy mogą przeznaczyć na wymarzony cel.

O tym, czyja drużyna wygra i która z gwiazd najlepiej sprawdzi się w roli przewodnika dowiemy się już jesienią. Widzowie będą mogli oglądać premierowe odcinki programu w październiku na antenie Cartoon Network.

Tegoroczna edycja "Ekspedycji Cartoon Network" to już drugi sezon polskiej wersji niemieckiego programu typu edutainment pt. "Spurensuche", który zdobył niemiecką Nagrodę Mediów dla Dzieci - "Białego Słonia" ("Der weiße Elefant") na Festiwalu Filmowym w Monachium w 2012/13. W pierwszym sezonie programu emitowanego na antenie Cartoon Network, który swoją premierę miał 17 października 2014 r., dzieci podejmowały wyzwania razem z Mają Bohosiewicz, Olgą Frycz i Tomaszem Karolakiem.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×