"London Town". Jonathan Rhys Meyers jako charyzmatyczny frontman The Clash od 7 kwietnia na VOD [WIDEO+ZDJĘCIA]

Już 7 kwietnia na platformach VOD, a także na nośnikach DVD, pojawi się film "London Town", którego reżyserem jest Derrick Borte. Obraz opowiada o liderze zespołu The Clash, Joe Strummerze.

Multimedia

„London Town” to energetyczna historia w duchu najlepszych brytyjskich filmów takich, jak „Billy Elliot” czy „Był sobie chłopiec”. Pozytywne i szczere emocje zostaną z widzem na długo, podobnie jak ponadczasowa i niepokorna muzyka kultowych zespołów – The Clash, The Buzzcocks czy The Stranglers.

Anglia, koniec lat 70. 15-letni Shay otrzymuje od matki kasetę z punk rockiem. Muzyka wywraca świat chłopaka do góry nogami. Dzięki nowopoznanej dziewczynie Vivian, Shay trafia na koncert żywej legendy – grupy The Clash i poznaje jej wokalistę – charyzmatycznego Joe Strummera (Jonathan Rhys Meyers). Życie chłopaka zmienia się na zawsze.

Nowy film Ryszarda Bugajskiego z elektryzującą rolą Marii Mamony już na VOD [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Autorem zdjęć do filmu jest Hubert Taczanowski, m.in. współautor teledysków „Piosenka młodych wioślarzy” zespołu KULT oraz „Szewc zabija szewca” grupy Siekiera.

W obsadzie filmu znaleźli się m.in. Jonathan Rhys Meyers, Natascha McElhone, Dougray Scott, Daniel Huttlestone oraz Tom Hughes.

"LONDON TOWN" NA VOD OD 7 KWIETNIA

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×