"Love Island". Marietta Fiedor powiększy biust. Fanki krytykują ten pomysł. "Hieny zaczynają atakować"

Marietta Fiedor z "Love Island. Wyspa miłości" podzieliła się z fanami swoimi planami powiększenia biustu. Spotkało się to oczywiście z falą krytyki internautek. "Hieny zaczynają atakować" - stwierdziła Marietta.

Multimedia

Marietta Fiedor powiększy biust

Marietta Fiedor doskonale sobie radzi po udziale w "Love Island. Wyspa miłości". Uczestniczka programu chętnie korzysta ze swoich możliwości w sieci i została influencerką.

Marietta chętnie dzieli się ze swoimi fanami życiem prywatnym. Tym razem zdecydowała się na bardzo osobiste wyznanie. Fiedor planuje bowiem powiększenie biustu i wybrała się w tym celu na konsultacje z lekarzem.

Marietta Fiedor zmieniła fryzurę. Jak wygląda w bardzo krótkich włosach?Zobacz więcej

Nadszedł w końcu ten dzień. Żadną tajemnicą nie jest to, że od dłuższego czasu planuję operację powiększenia biustu i dzisiaj jest dzień konsultacji z panią doktor. Jestem niesamowicie szczęśliwa, ale również zestresowana i przestraszona. Mam całą karteczkę przygotowaną z pytaniami, które mnie nurtują. Na pewno po wizycie Was o wszystkim poinformuję, bo myślę, że dużo kobiet jest ciekawych tego tematu. Ostatni czas nie sprzyjał wizytom u lekarza, ale w końcu małymi kroczkami wszystko wraca do normy, dlatego legalnie mogę odbyć tę konsultację. Nie mogę się doczekać, będę Wam dawać znak, co i jak.

Oczywiście taka decyzja wzbudza kontrowersje wśród internautek, które nie szczędzą jej nieprzychylnych komentarzy.

No długo nie musiałam czekać, zaczyna się… Hieny zaczynają atakować: "Jesteś głupią idiotką!, Po co taka ingerencja?" Bla, bla, bla, bla

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×