"Love Island". Stella i Piotr oficjalnie nie są już razem! "Nie zbudujemy wspólnie przyszłości"

Stella i Piotr z "Love Island" definitywnie się rozstali! O swojej decyzji celebryci poinformowali w mediach społecznościowych. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Stella i Piotr poznali się w "Love Island. Wyspa miłości 3", a ich relacja była jak prawdziwy emocjonalny rollercoaster! Fani podejrzewali, że ich związek to już de facto fikcja, ale jeszcze niedawno Stella przekonywała, że są razem.

Po rozstaniu z Czarkiem Ania znowu wróciła do Maćka?! Co ich łączy?Zobacz więcej

Teraz jednak celebryci postanowi rozwiać wszelkie wątpliwości. We wspólnym oświadczeniu na instastory ogłosili, że nie są już razem. Wszystko wskazuje zatem na to, że drama związana z ich związkiem definitywnie dobiega końca.

Przyszliśmy do Was z ważnymi wiadomościami, bo jesteśmy winni wam szczerość. (...) Wiemy, że wiele osób trzymało za nas kciuki. Tak jest w związku dorosłych ludzi, czasem są tarcia. (...) Zamieszkaliśmy razem, daliśmy sobie szansę, ale życie to nie bajka. Doszliśmy do wniosku, że nie zbudujemy wspólnie przyszłości. Zamierzamy nadal utrzymywać kontakt. Co tu więcej mówić...

Jeszcze miesiąc temu Stella nazywała jeszcze Piotra swoim "drwalem", a siebie "siekierą" i publikowała z nim zdjęcia w mediach społecznościowych. To już jednak przeszłość.

Fani raczej nie są zaskoczeni oświadczeniem pary uczestników "Love Island". W stronę celebrytki popłynęło wiele słów otuchy. - Szkoda, że nie wyszło z Piotrem.... Widocznie tak miało być. Gdzieś niedaleko czeka na Ciebie twoja druga połówka jabłka - napisała jedna z internautek. - Brawo Stella że pogoniłaś tego toxica. Od początku wszyscy Ci go odradziliśmy. Nawet koleżanki z programu. A ty się pchałaś w to bagno. Czekam na rozpad reszty pseudo związków - czytamy w innym komentarzu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×