"Love Island. Wyspa miłości 2" FINAŁ! Ola i Rafał, Julia i Dominik czy Magda i Igor? Wiemy, która para wygrała 2. edycję "Love Island"!

To już finał 2. edycji "Love Island. Wyspa miłości"! Ola i Rafał, Julia i Dominik oraz Magda i Igor - to oni najdłużej pozostali w hiszpańskiej willi pełnej gorących uczuć. Która para stanęła przed wyborem - pieniądze albo miłość?

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości 2" FINAŁ - co się wydarzyło?

W poprzednim odcinku na Wyspie Miłości emocji jak zawsze nie brakowało. Wszyscy Islanderzy dostali zadanie specjalne - napisać wyznanie miłosne dla swojej drugiej połówki. Efekty ich twórczości, mogliśmy usłyszeć w bajkowej scenerii, przy blasku księżyca! Było poetycko, wzruszająco i bardzo romantycznie. Dominik zainspirowany "Panem Tadeuszem", napisał do Julki wiersz. Rafał oczywiście wykorzystał swój talent pieśniarski i napisał dla Oli piosenkę. Z kolei Igor, czując się pewniej w języku angielskim, przygotował dla Magdy poetyckie wyznanie, którego pierwsze litery każdej strofy tworzyły razem jej imię.

Sylwia Madeńska wróciła na wyspę miłości! Magda popłakała się po wyznaniu Igora! Miłość kwitnie?Zobacz więcej

Przyszedł czas na ostatni poranek w wilii. Pary zaczęły wspominać wszystko, co wydarzyło się od początku ich pojawienia się na wyspie oraz osoby, które w tym czasie wchodziły do willi - Alicję, Adę, Mundka, Mikę, Olę, Kamila, Nicki. Pojawiły się też myśli o tym, co wydarzy się po powrocie do Polski. - Spodziewam się samych dobrych rzeczy - stwierdził Igor. - Nie dochodzi to do mnie, że ot jest ostatnie śniadanie tutaj - podkreśliła Julia.

Wieczorem wszystkie trzy pary pojawiły się w kręgu ognia, a Karolina Gilon zapytała, czy wszyscy są w oficjalnych związkach. Usłyszała odpowiedzi twierdzące. "Miłość" to słowo, które padło z ust każdego z finalistów. Prowadząca ogłosiła więc, która z par, zgodnie z głosowaniem widzów, zajęła trzecie miejsce. To Ola i Rafał! Na werdykt wciąż czekali Julia i Dominik oraz Magda i Igor. Widzowie zdecydowali, że wygrali Julia i Dominik! Zgarnęli niemal połowę wszystkich głosów (49,7%).

Zwycięska para otrzymała od prowadzącej koperty, które zawierały informacje o dwóch możliwościach wyboru - pieniądze albo miłość. Wyspiarze zdecydowali, którą z opcji wybierają (czy zostawiają kopertę z miłością, czy pieniędzmi), nie pokazując drugiej połówce, jak zdecydowali. Jeśli obie osoby w zwycięskiej parze wybrałyby miłość, trafiłoby do nich do podziału 100 tys złotych. Jeśli natomiast jedna osoba wybrałaby miłość, druga pieniądze, wówczas cała wygrana trafiłaby do tej osoby, która postawiła na pieniądze. Jeśli oboje wybraliby pieniądze to w takim przypadku każdy zostałby bez miłości i bez pieniędzy.

Zwycięzcy "Love Island. Wyspa miłości 2" - Julia i Dominik - wybrali miłość!

Mika Chaczatrian po wyjściu z programu dowiedział się o wojnie w swojej ojczyźnie! Teraz zabrał głos w tej sprawie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • realista

    klap!....... równie dobrze mogliby to kręcić w animacji rysunkowej od disneya....

    10.10.2020 10:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×