"Love Island. Wyspa miłości 2". Julia Nowakowska i Ola Kotowska niedawno rozstały się z chłopakami, a teraz imprezują wspólnie z Alanem z "Warsaw Shore"!

Julia Nowakowska i Ola Kotowska to uczestniczki programu "Love Island. Wyspa miłości 2", które niedawno postanowiły rozstać się ze swoimi partnerami z polsatowskiego show i widać, że teraz w pełni korzystają z życia singielek. Niedawno pochwaliły się tym, że wspólnie imprezują z Alanem Kwiecińskim z "Warsaw Shore"!

Multimedia

Julia Nowakowska oraz Dominik Grot wygrali program "Love Island. Wyspa miłości 2" i chociaż wydawało się, że są nierozłączni, to para podjęła decyzję o rozstaniu. Ich fani byli w szoku, bo nie tego spodziewali się po zwycięzcach programu.

Co ciekawe, wówczas fani sugerowali, że do rozstania Julii z Dominikiem przyczyniła się Ola Kotowska, która po zakończeniu programu bardzo zbliżyła się do Julii. W dodatku chwilę wcześniej Ola postanowiła rozstać się z Rafałem, z którym zdobyła 3. miejsce w finale "Love Island".

Ola ma żal do Rafała, że... z rozstania nie zrobili wspólnego instagramowego show! Chłopak odpowiada!Zobacz więcej

Teraz dziewczyny, już jako singielki, korzystają z życia w pełni! Razem coraz częściej imprezują, a niedawno pochwaliły się zdjęciem z Alanem Kwiecińskim z "Warsaw Shore", który również od niedawna jest singlem! Patrząc na ich wspólne zdjęcie oraz to, jak Alan patrzy na Olę, fani zaczynają zastanawiać się, czy między tą dwójką nie ma romansu!

Co o tym sądzicie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Anonim (gość)

    Widać po komentarzach że ludzi żal w dupie ściska że ktoś imprezuje i się dobrze bawi. Zamiast hejtować i pisać głupie komentarze niech każdy zajmie się swoim życiem. A dziewczyny niech się bawią i korzystają z młodości póki moga. Zreszta jak ktoś ich nie zna osobiście to nie wiem jak może je oceniac.

    26.01.2021 19:01
  • Sylwuska (gość)

    Ale debilki, parcie 100 %.

    26.01.2021 09:44
  • Gacek (gość)

    Z dupska lej po bombie

    25.01.2021 08:30
  • Jerry (gość)

    Trzymaj dalej z Olą a daleko zajdiesz :-)

    25.01.2021 06:12
  • wiem widziałem (gość)

    julia już zaliczona xd 20 lat i o

    24.01.2021 23:22
  • Gość (gość)

    Alan patrzy na telefon nie na Ole.. Jak, już. Żenua

    24.01.2021 20:09
  • Evka (gość)

    Julia wszystkich przykrywa Ola przy niej to maleńka Oleńka.

    24.01.2021 17:18
  • Ona (gość)

    Alanik to już dał popis w Warsaw shore tylko seks i to z byle kim tyle żeby zaliczyć zenada

    24.01.2021 14:24
  • Ja (gość)

    I wszystko już wiadomo na temat dziewczyn. No sorki.

    24.01.2021 13:09
  • &&& (gość)

    On ma taki szczękościsk, nie da się go słuchać. Beznadziejny .

    24.01.2021 12:41
  • Labandida (gość)

    Do dziś co niektórzy z nich pajacow robią z siebie za kasę, jakieś przebieranki itp a gdzie godność człowieka, śmiech na sali, a te kulki Julki, kleją się do facetów jak lep, to nie jest materiał na partnerkę tylko na k...

    24.01.2021 11:41
  • Qwer (gość)

    Jedyna prawdziwa parą to Igor i Magda łączyła ich prawdziwa miłość a reszta to udawane dla kasy

    24.01.2021 11:29
  • Kotowska (gość)

    Ola, największa porażka w historii Love Island. Robi dosłownie wszystko, żeby zaistnieć, myśli, że jest top model, najmądrzejsza i najpiękniejsza, a wszystko kosztem udawanej przyjaźni do Julii, która ją wkręciła w ten biznes. Szkoda Julii, tak ją fałszywie wykorzystuje, widocznie obie siebie warte..

    24.01.2021 11:18
  • Makutka zw65 (gość)

    To jest jedną wielką patologia

    24.01.2021 10:37
  • Nnnn (gość)

    To oni maja jakis fanow masakra....

    24.01.2021 10:05
  • Jaca (gość)

    Alanik chce aby karnac i nastepna, bo: "Alanik nigdy nie traci formy" :D i to mi sie podoba

    24.01.2021 02:21
  • Zażenowany (gość)

    Wszystko ustawione a fani łykają to jakby było na realu. Szkoda mi Was 😔

    23.01.2021 23:37
  • Zażenowany (gość)

    Kasa kasa kasa nic więcej, wszystko pod głupią publikę która to ogląda.

    23.01.2021 23:34
  • Gosia (gość)

    No i dobrze niech sobie imprezują należy im się ❤️🔥

    23.01.2021 22:59
  • Doszukiwanie się teorii (gość)

    Chyba raczej patrzy się na jej telefon hahaha

    23.01.2021 18:39