"Love Island. Wyspa miłości 2" odcinek 14. Oliwia i Igor oraz Alicja i Mika kończą swoje związki. Którego z panów przejmie Kornelia - nowa uczestniczka?

Jeszcze jedna dziewczyna w programie, a to oznacza większą konkurencję! Komu zawróci w głowie Kornelia Wełpa? Żądna przygód singielka z odwagą wkroczyła do "Love Island. Wyspa miłości" i nie zamierza na tym poprzestać.

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości 2" odcinek 14. - co się wydarzyło?

Ola i Rafał zamknęli się w kryjówce, a Igor i Kamil porozmawiali o swoich sympatiach w willi. Nowy uczestnik jest przekonany, że chce pogłębić znajomość z Alicją, z kolei Igor czuje, że jego związek z Oliwką nie ma przyszłości. Postanowił powiedzieć o tym także samej zainteresowanej. - Wydaje mi się, że nasza relacja polega na tym, że potrzebujesz opiekunki, a nie partnerki - oceniła Oliwia. - Nie lubię takich niedojrzałych chłopców jak ty - dodała zwracając się do Igora.

Sprzeczka dziewczyn, kolejna para w kryjówce i fochy Oliwii. To koniec jej związku z Igorem?Zobacz więcej

Podobną rozmowę, choć w nieco innym tonie, odbyli Alicja i Mika. - Doszliśmy do fajnego porozumienia i jest wszystko ok między nami - powiedziała Alicja po tym, jak postanowiła skończyć swój dotychczasowy związek i zbliżyć się do Kamila. Rano Mikołaj zabrał dziewczyny na stretching z jogą, a Ola i Rafał wrócili z kryjówki. - Wczoraj zobaczyłem w oczach Oli coś, czego się nie spodziewałem, bo ona chyba naprawdę zaczyna się we mnie zakochiwać - wyjawił Rafał. Ola potwierdziła, że między nimi rodzi się głębsze uczucie. Ze swoich rozterek wyżalił się jej Igor, który za chwilę dostał sms, zgodnie z którym miał opuścić willę, aby spędzić czas sam na sam.

Nie do końca tak się stało. Przechadzając się brzegiem morza spotkał Kornelię, która ukazała mu się na koniu. Odważna 24-latka o przeszywającym spojrzeniu, która nie odkłada swoich marzeń na później, samotnie podróżuje po świecie, jest szczera, kreatywna i ma w sobie mnóstwo pozytywnej energii, którą chce zarażać wszystkich wokół niej. "Moim największym sukcesem jest moja przemiana zewnętrzna, jak i wewnętrzna. Jeszcze kilka lat temu byłam zakompleksioną dziewczyną bez wiary w swoje możliwości i z brakiem pewności oraz akceptacji siebie. Odkąd zmieniłam nastawienie, moje życie i osobowość stały się piękne i mogę tym inspirować innych" - mówi Kornelia.

Kamil to znany podrywacz. Widzowie randkowych programów w USA dobrze go znają!Zobacz więcej

Igor i Kornelia pokłusowali razem wzdłuż plaży, a w willi rozmowy odbyli Mikołaj i Oliwia oraz Ada i Mika. - Fajnie, bo z tobą mogę rozmawiać i temat się ciągle nawija i nawija - powiedziała Oliwia do Mikołaja. Ada nie ukrywała zazdrości patrząc na nich. Później Mika próbował zbliżyć się do Oli "nowej", a następnie... do nowo przybyłej Kornelii. - Chciałabym poznać kogoś, kto by mnie mega kręcił - wyznała. Na koniec Kamil dostał wiadomość, zgodnie z którą miał wybrać dziewczynę, z którą chce iść na randkę. Kogo wybrał? Tego dowiemy się w następnym odcinku!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Hi dalej (gość)

    Kamil fajny facet,Alicja najbardziej mnie irytuje

    25.09.2020 23:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×