"Love Island. Wyspa miłości 2" odcinek 15. Alicja poluje na zieloną kartę, Julia zawodzi się na Dominiku, a Igor chce wrócić do Oliwii! Co z singielkami?

Oliwia i Igor oraz Alicja i Mika nie są już razem. To oznacza, że w willi jest coraz więcej singli. Jak to się potoczy dalej? Sprawdź, co wydarzyło się w 15. odcinku 2. sezonu "Love Island. Wyspa miłości"!

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości 2" odcinek 15. - co się wydarzyło?

W poprzednim odcinku Igor po męskiej rozmowie z Kamilem, zdecydował się zerwać z Oliwią. Rozstanie przebiegło bardzo burzliwie. Rozgoryczona Oliwia nie przebierała w słowach i jasno dała do zrozumienia co myśli o zachowaniu partnera. Były łzy i próby kolejnych rozmów, które miały ostudzić emocje między uczestnikami. Igor uwolniony od wszelkich trosk skorzystał z zaproszenia smsowego, do spędzenia czasu sam na sam, a tam, jak się okazało, czekała na niego romantyczna randka z nową uczestniczką Kornelią.

Oliwia i Igor oraz Alicja i Mika kończą swoje związki. Którego z panów przejmie Kornelia - nowa uczestniczka?Zobacz więcej

Z kolei Kamil dostał możliwość spędzenia ranki z jedną z dziewczyn. Wybrał Alicję, a ona nie wyglądała na zaskoczoną. Przy grillu w iście amerykańskim stylu para poruszyła temat mieszkania w Stanach Zjednoczonych. Alicja przyznała, że jest zafascynowana Ameryką i kiedyś nawet myślała o tym, żeby zostać na stałe w Nowym Jorku. Jak wiadomo, nie jest to jednak takie proste. - Na wizie turystycznej nie można przecież pracować. Trzeba się starać o zieloną kartę - podkreśliła dziewczyna. Kamil wyraził chęć oprowadzenia jej po swoim amerykańskim "raju".

Co u pozostałych? Okazuje się, że Igor zmienił zdanie i chce ponownie zbliżyć się do Oliwii. Doszło do kolejnej poważnej rozmowy byłej pary, w trakcie której Islander powiedział swojej byłej już partnerce, że żałuje swojej decyzji i chce z nią dalej być. Julia zorganizowała randkę z Dominikiem. Zawiodła się jednak i zorientowała się, że jej partner nie umie poważnie rozmawiać o uczuciach. Późnym wieczorem Kornelia rozpoczęła grę - piwny ping-pong, który rozładował nieco atmosferę wśród uczestników.

Kamil to znany podrywacz. Widzowie randkowych programów w USA dobrze go znają!Zobacz więcej

Rano Mika zjadł śniadanie z Kornelią, a Julia przyznała Kamilowi, że straciła nieco zainteresowanie Dominikiem, a tak naprawdę to bardziej w jej typie jest Kamil niż Dominik. W ciągu dnia Islandersi zabawili się w odgadywanie pozycji z Kamasutry słysząc nazwy w obcych językach. Największą kreatywnością wykazali się Oliwia i Igor. Wieczorem panowie porozmawiali o tym, jak bardzo mężczyzna powinien starać się o kobietę. Ada jest smutna, bo widzi, że Mikołaj jest coraz bardziej zainteresowany Oliwką. - Wystarczającą lekcję pokory dostałam. Nigdy w życiu się nie zdarzyło, żeby facet mnie olał, więc mi już starczy - przyznała Ada. Igor jest natomiast pewny, że chce wrócić do swojej byłej już partnerki. Co wyniknie z tego galimatiasu?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×