"Love Island. Wyspa miłości 2" odcinek 2. Ada i Alicja wkroczyły do willi! Pierwsze gorące pocałunki już za nami! Kto chce zmienić parę?

W hiszpańskiej willi zamieszkało 10 atrakcyjnych i gotowych na miłosne wyzwania singli, którzy zgodnie z regułami programu, połączyli się w pary. Jak wiadomo willa aż kipi od emocji i obce są jej spokój i nuda, dlatego kolejne dwie nowe singielki dołączyły już do uczestników "Love Island. Wyspy miłości".

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości" sezon 2. o godz. 22:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

W 1. odcinku 2. edycji programu "Love Island. Wyspa miłości" poznaliśmy 10 singli, którzy mają o wielkiej przygodzie, a być może także... wielkiej miłości. Powstały pierwsze pary: Julia i Bartek, Karolina i Mikołaj, Natalia i Karol, Ola i Rafał oraz Oliwia i Dominik.

Poznaj uczestników nowej edycji! Kto powtórzy sukces Sylwii i Mikołaja z poprzedniego sezonu?Zobacz więcej

Względny spokój zniszczyły jednak dwie nowe piękności - Ada Gotowicka i Alicja Błaszczyk. Ich pojawienie się w willi w Marbelli może zburzyć dotychczasowy układ par. Czy będące w parach Islanderki mogą spać spokojnie? Oj, chyba nie! - No wreszcie pojawiły się jakieś nowe kobiety, bo jak wiadomo moja sytuacja jest ciężka - stwierdził Karol. Dziewczyny zrobiły dobre wrażenie na pozostałych Islanderach. Mikołaj od razu zaproponował, aby nowe panie udały się na rozmowy z panami. Karol od razu wyznał, że nie jest zadowolony ze swojej pary, o czym zorientował się po 30 sekundach pierwszej rozmowy z Natalią. Impreza zaczęła się rozkręcać i wszyscy wylądowali w basenie.

Oprócz Karola, także Dominik wyznał, że czuje się dobrze w swojej parze. Wykorzystał to, że Ada zaoferowała rozmowę twarzą w twarz. - Jednym tekstem odrzuciła mnie od siebie - powiedział opisując swoją relację z Oliwią. Umówił się z Adą, że podczas przeparowania wybiorą siebie nawzajem. W nocy doszło jednak do poważnej rozmowy między Dominikiem a Oliwią i nic nie wydawało się już oczywiste. Rano przyznał kolegom, że pośpieszył się i jednak chce zostać przy Oliwce. Zauważyła to Ada, która postanowiła szukać innego kandydata. Rozpoczęła więc rozmowy z Mikołajem i Karolem.

Nowa willa w 2. sezonie. Zobacz, gdzie tym razem zamieszkają Islandersi!Zobacz więcej

Czas na grę w butelkę! Wylosowana osoba usłyszała intymny sekret na temat innej osoby i musiała wskazać o kim mowa namiętnym pocałunkiem. Zabawa była przednia, ale wszystko, co dobre szybko się kończy. Wieczorem przyszła wiadomość, która sprawiła, że w willi już nigdy nie będzie tak samo. Ada i Alicja miały zdecydować, z którym chłopakiem chcą być w parze. Kogo wybrały? Dowiemy się w następnym odcinku!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×