"Love Island. Wyspa miłości 2" odcinek 9. Niespodziewane przeparowanie! Karolina Gilon zapowiada pożegnanie z dwoma uczestnikami!

W 9. odcinku 2. sezonu "Love Island. Wyspa miłości" sielanka dobiegnie końca! Po uroczych, wesołych i pełnych romantycznych gestów w ostatnich dniach w willi, przyszedł czas na zburzenie dotychczasowego ładu i nakreślenie na mapie miłości nowych par.

Multimedia

Niespodziewane przeparowanie na Wyspie miłości!

Karolina Gilon niespodziewanie wchodzi do willi, aby rozpocząć przeparowanie i tym samym pożegnać dwóch facetów! Niczego nieświadomi Wyspiarze, a a zasadzie Wyspiarki...będą musiały zdecydować z kim chcą być w parze i kto jako singiel opuści słoneczną Hiszpanię!

Nowi uczestnicy czają się na dziewczyny! Która para jako pierwsza spędzi noc w "kryjówce"?Zobacz więcej

Układ par z piątkowego przeparowania zdaje się, że uległ małym zmianom. Po uratowaniu przez Mikołaja Natalii, Islanderka flirtuje obecnie z nowym uczestnikiem - Mundkiem. Po nocy w kryjówce Dominika i Ady, mężczyzna zaczyna flirtować z Julią, która oficjalnie jest jeszcze w parze z Karolem. Alicja, którą podczas ostatniego przeparowania wybrał Bartek, coraz bardziej zacieśnia relację z Miką, nowym uczestnikiem. Najbardziej trwałymi parami są aktualnie Igor i Oliwia oraz Rafał i Ola, ale i na tej parze pojawiła się ostatnio rysa.

Jak będzie wyglądało przeparowanie? Którzy uczestnicy opuszczą Wyspę miłości i wrócą do Polski?

Ada i Dominik w "kryjówce" i kłopoty w raju Oli i Rafała!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×