"Love Island. Wyspa miłości 2". Pierwsze pary w programie. Czy któraś z nich ma szansę dotrwać do finału?

Za nami pierwszy odcinek drugiej edycji "Love Island. Wyspa miłości"! W przepięknej willi w słonecznej Hiszpanii zamieszkało 10 atrakcyjnych singli - 5 kobiet i 5 mężczyzn. Zgodnie z regułami programu Islandersi musieli dobrać się w pary, bazując jedynie na pierwszym wrażeniu. O tym czy wybór był słuszny i czy parom uda się przetrwać w programie, dowiemy się niebawem. Poznajcie pierwsze pary.

Multimedia

Jako pierwsze w hiszpańskiej willi pojawiły się Islanderki - Natalia, Julia, Oliwia, Karolina i Ola. Dziewczyny bardzo szybko znalazły wspólny język, a chwilę później prowadząca show, Karolina Gilon, wzięła mieszkanki w krzyżowy ogień pytań, aby dowiedzieć się jakich mężczyzn szukają w programie. Od marzeń do realizacji jest bardzo krótka droga - Islanderki zostały przedstawione męskiej części mieszkańców - Bartkowi, Rafałowi, Mikołajowi, Dominikowi i Karolowi.

To Islandersi zdecydowali o tym, jak wyglądają pierwsze pary w programie: Julia i Bartek, Karolina i Mikołaj, Natalia i Karol, Ola i Rafał oraz Oliwia i Dominik. Ich zdjęcia znajdziecie w galerii. Myślicie, że któraś z par dotrwa do finału?

Pierwsze parowanie i "trzęsienie ziemi" w willi! Kto już złapał wspólne flow?Zobacz więcej

Po parowaniu zarówno damska jak i męska część mieszkańców postanowiła bliżej poznać swoich partnerów, a następnie obgadać w podgrupach swoje spostrzeżenia. Willa "Love Island. Wyspa miłości" nie znosi nudy! - podczas wieczornej zabawy mieszkańcy dostali wiadomość o dołączeniu do grupy kolejnych dwóch singielek!

Pojawienie się nowych uczestniczek może bardzo szybko zburzyć dotychczasowy układ par w programie...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • johnnie (gość)

    Największym idiotyzmem wykazali się jury ,kiedy w pierwszej części ,każdy z tych moronów miał wytatuowane skrzydła ,a w drugiej części żaden oprócz jednego nie ma tatuażu .Ja osobiście takie IT skazałbym na banicję

    06.09.2020 23:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×