"Love Island. Wyspa miłości 3". Czarek szybko stał się ulubieńcem widzów. Teraz wypowiada się o nim była dziewczyna: "Zdrajca, obrzydliwy typ" [18+]

Program "Love Island. Wyspa miłości 3" powoli wkracza w decydującą fazę. Niedawno na wyspie miłości trochę namieszało się w wyniku wprowadzenia do show nowych uczestników, z których szczególnie Czarek zdobył dużą sympatię widzów. Teraz celebrytę atakuje jego była dziewczyna!

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości 3" wkracza w decydującą fazę. Teraz wszyscy są w zgodnych i szczęśliwych parach, ale jeszcze niedawno wyglądało to trochę inaczej. Wszystko za sprawą wycieczki męskiej części składu do Casa Amor, gdzie mieli okazję poznać nowe dziewczyny, a ich dotychczasowe partnerki miały okazję poznać nowych panów.

No i zadziało się! W Willi na Wyspie Miłości pojawił się Czarek, który szybko zdobył sympatię widzów. Czarujący Czarek, zabawny, pełny energii - właśnie tak widzieli go widzowie. Początkowo Czarek mocno starał się o uczucia Stelli, która wpadła mu w oko i nie ukrywał, że pod względem wizualnym jest jego faworytką. Mężczyzna wręcz uwielbia brunetki, o czym sam często przypomina chłopakom z wyspy. Gdy postawicie przy mnie dwie brunetki i trzy blondynki, to wybiorę brunetkę - wyznał niedawno.

Maciek i Laura odpadli z programu! Widzowie zażenowani zachowaniem Maćka!Zobacz więcej

Tyle tylko, że Stella odrzuciła jego zaloty i postanowiła dalej budować relację z Piotrem, a Czarka wybrała... blondwłosa Ania! Kobieta, chociaż wiedziała, że jest drugim wyborem Cezarego, postanowiła spróbować budować z nim relację... Cóż. Teraz oboje próbują być razem, a Cezary przekonuje, że Ania bardzo mu się podoba. Nie wszyscy wierzą, że to szczere słowa.

Szczególnie w szczerość Cezarego nie wierzy... jego była dziewczyna! Wątek ex Czarka został poruszony niedawno przez samego zainteresowanego w rozmowie z Piotrem, gdzie przyznał, że był ze swoją byłą dziewczyną przez trzy lata, jednak później ta zaczęła powiększać sobie biust, została instagramową influencerką i zostawiła go! Ciut inne spojrzenie na sprawę ma była dziewczyna Cezarego, Ada, która napisała w mediach społecznościowych:

Co za pajac! Mi odj___ało przez cycki haha dobre. Zostawiłam bo jesteś zdrajca i r***acz obrzydliwy zakłamany typ. Jak można tak kłamać?

Co o tym sądzicie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • maciek kropka (gość)

    Piotr to jedyny mężczyzna który reprezentował jakiś przyzwoity poziom intelektualny.Czarek to jego przeciwieństwo.Ciągle się powtarzał i był zwyczajnie nudny.Znajomość z Anią szybko się skończy.Prawie wszyscy wytatuowani . CO SIĘ DZIEJE ? Czy uczestnicy i to co się działo na WYSPIE ma być przykładem dla młodych ludzi ???

    12.04.2021 10:12
  • anna (gość)

    Ania i Czarek to para chyba na cale życie!!!!!!! Życzę im szczęścia!!!!!!;

    12.04.2021 09:45
  • anna (gość)

    Ania i Czarek to para chyba na cale życie!!!!!!! Życzę im szczęścia!!!!!!;

    12.04.2021 09:45
  • Stenia (gość)

    Z pewnością mu zazdrości że dostał się do programu i poznał super fajna dziewczynę z którą można zbudować prawdziwy związek. Życzę im powodzenia. 😍

    11.04.2021 18:07
  • Janusz (gość)

    Czarek wygląda na poukładanego fajnego gościa za to jego była dziewczyna wygląda jak tani dyskotekowy automat do lodów i tyle w temacie !

    09.04.2021 01:14
  • NIEZNAJOMY (gość)

    Była Czarka to zwykła wieśniara z Twierdzynia! Z gowna pochodzi a robi z siebie damę! Dame do towarzystwa Panow za to se cycki zrobiła i cały ryj.

    07.04.2021 22:57
  • jojo (gość)

    ciekawe czy piotr od stelli potrafi prosto stanac, jego krzywe nogi wygiete są w pałąk jak po zejsciu z konia

    06.04.2021 16:05
  • nina (gość)

    nie moge juz sluchac tego durnego smiechu walerii- babo przestan wreszcie rechotac

    06.04.2021 16:01
  • Zyczliwy (gość)

    Ta pani Ada -ex Czarka to taka dama, ze ho ho...mieszkała z koleżanka, za czynsz nie płaciła swojej części i z chaty ja wywalili...potem pojechała za granice na truskawki czy winogrona i za to zrobiła sobie „cycki” 🤦‍♀️ Takie to są gwiazdy i milionerki instagramowe...

    06.04.2021 03:44
  • Marietta (gość)

    To wszystko to jest pic na wode....A najlepsza to jest ta para Stella i ten jej.Masakra...I to na tyle.

    05.04.2021 22:24
  • Xx (gość)

    No ostatnio są straszne nudy, nie wiem kiedy ten hotel paradj się kończy ale tam już nic nie wykręca ciekawego. Role się już wyklarowały także będą się tylko lizać i klepać po dupach...emocji tyle co w klanie.

    05.04.2021 18:49
  • Bogna (gość)

    Nudna czekałam że jakaś para odpadnie a tu zrobili sobie pozdrowienia dla rodzinki i całuski nic nowego

    05.04.2021 15:51
  • Kos (gość)

    Czarus "warszawiak " z mazurskiej wsi

    05.04.2021 14:58
  • Z góry na nich (gość)

    Durna anka jest paskudna, stara dupa - 30 na karku a ma mentalność ma nastolatki. Klocek czary cezary nawet nie bierze jej pod uwagę, gość jest dobrym tancerzem i mówi idiotce to, co chce usłyszeć...jeszcze tydzień popajacują i widzowie lub uczestnicy ich stamtąd szczyszczą, wiedzą, że on i ona to ściema.

    05.04.2021 01:58
  • Ola (gość)

    Myślę że Czarek jest wobec Ani szczery .Super para podobają mi się razem. Myślę że dziś odpadnie Angela i Arsen

    04.04.2021 20:24
  • Basia (gość)

    Była ex Czarka po prostu mu zazdrości ślicznej, pogodnej i inteligentnej Ani.

    04.04.2021 19:53
  • Basia (gość)

    Uważam, że Ania i Czarek to fajna para pasują do siebie. Była e

    04.04.2021 19:48
  • Zdzich (gość)

    Z Casa amor magda sadło ona nawet nie mogła mówić przez te za duże zrobione usta tylko sepleniła.Szoking

    04.04.2021 08:31
  • DNS (gość)

    To nowa królowa życia 🤣

    04.04.2021 02:13
  • Lol (gość)

    Ta była lala Czarka, to totalne dno i rynsztok. Paszkwil pierwsza klasa . Obrzydliwość do czegoś takiego się dotknąć.

    03.04.2021 22:36
NowszeStarsze