"Love Island. Wyspa miłości 3". Laura Sieka i Maciej Dąbrowski spotykają się po programie? Fani w szoku!

Nuda, nic się nie dzieje - tymi słowami można opisać ostatnie odcinki programu "Love Island. Wyspa miłości 3", gdzie uczestnicy show już robią wszystko, aby bezproblemowo dociągnąć do finału, wiedząc, że jakakolwiek kontrowersja może ich pozbawić dużych pieniędzy. O wiele ciekawiej za to jest poza programem!

Multimedia

Gdy Maciej Dąbrowski opuszczał "Love Island. Wyspa miłości 3", wielu widzów programu było zadowolonych, że odpada uczestnik, który w tak niesprawiedliwy sposób traktuje swoje programowe partnerki. Tyle tylko, że to właśnie Maciek robił w tym programie show. Gdy zabrakło Maćka i Laury, w willi zaczęło mocno wiać nudą.

Laura Sieka nie zagościła w "Love Island. Wyspa miłości 3" na długo, ale zdążyła zdobyć sympatię widzów. Zupełnie inaczej niż innych uczestniczek show, które uważały, że Laura jest fałszywa, udaje i tak naprawdę ma chrapkę na Mateusza... Laura dopiero teraz, oglądając odcinki ze swoim udziałem, miała okazję przekonać się, jakie naprawdę były jej "koleżanki", co skomentowała w mediach społecznościowych:

Oglądałam i jest mi bardzo przykro, jak zostałam obgadana przez uczestników. Nie wiem, czym wtedy się kierowali i czemu nie mieli odwagi powiedzieć mi tego prosto w twarz. Jednak nie biorę sobie tego do serca, to tylko program.

Czarek szybko stał się ulubieńcem widzów. Teraz wypowiada się o nim była dziewczyna: "Zdrajca, obrzydliwy typ"Zobacz więcej

Wielu fanów było też ciekawych, jak po programie wyglądają stosunki Laury i Maćka, który przecież wygarnął swojej programowej partnerce na wizji, że nie przyjechała do Hiszpanii na kolonię, tylko miała za zadanie budować z nim relację... Odpowiedź Laury zszokowała wielu, bowiem piękna była wyspiarka wyznała, że zamierza budować relację z Maćkiem i poznawać go lepiej poza programem! Celebrytka napisała:

Kochani ! Bardzo często pytacie mnie bądź Maćka o naszą relację po programie. Nasza relacja poprawiła się po opuszczeniu Willi, jesteśmy tak samo ciekawi jak wy co będzie między nami i w jakim kierunku to będzie brnęło. Trzymajcie kciuki ! 🧡🌴

Myślicie, że coś z tego będzie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Następnie zakończą swoją przygodę (gość)

    Znaczy rozpoczęli swoje życie celebryty. To teraz będą informować jak ów panna zmodyfikowała sobie usta, a ile rozmiarów powiększyła sobie cycki i o nowych tatuażach tego panicza także coś wspomną.

    07.04.2021 14:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×