"Love Island. Wyspa miłości 3" odcinek 12. Ola popłakała się w czasie randki z Jerrym! Jedna z par musiała opuścić program! Co dalej z uczestnikami?

Odcinek 12. trzeciego sezonu programu "Love Island. Wyspa miłości" był niezwykle emocjonujący. W czasie randki Oli z Jerrym pojawiły się łzy, a Karolina Gilon zaprosiła uczestników do Kręgu Ognia i jedna z par musiała opuścić program. Co jeszcze się wydarzyło?

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości 3" odcinek 12. - co się wydarzyło?

Caroline i Angela próbowały rozwiązać swój konflikt dotyczący Mateusza. Dawid przyznał, że siedem dni to za mało, żeby ostatecznie stwierdzić, że nie chcemy już zmieniać obecnej partnerki. Dawid poświęcił się ćwiczeniom, aby zwiększyć swoje szanse na zdobycie wartościowej partnerki. Ola i Jerry zostali wysłani na wspólną konną randkę. Angela starała się zapoznać ze wszystkimi mężczyznami. Stella była zazdrosna o rozmowę Piotra z Angelą. Oli bardzo podobała się niespodzianka przygotowana przez Jerry'ego - dziewczyna aż popłakała się ze wzruszenia. Para bardzo się do siebie zbliżyła.

Angela "tak po prostu" odbiła chłopaka Caroline! Co dalej z Anią i Maciejem?Zobacz więcej

Uczestnicy podzielili się na grupy mężczyzn i kobiet, w celu omówienia randki Oli i Jerry'ego. Piotrek i Waleria poprowadzili sesję pytań i odpowiedzi, które wyspiarzom zadali internauci. Wieczorem uczestnicy programu przebrali się za boginie i herosów i zaczęli imprezę.

Pod koniec odcinka, jak zawsze w willi pojawiła się Karolina Gilon. Zaprosiła uczestników do Kręgu Ognia. Widzowie podjęli decyzję, zagłosowali na parę, która musiała opuścić program. Tymi uczestnikami byli... Ola i Jerry!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Louis (gość)

  To jest program o parowaniu a potem o rozbijaniu tych par. Angela wybrała Mateusza, co rozgłaszała wcześniej i chyba nikt się nie zdziwił oprócz Karoliny.

  13.03.2021 21:06
 • Pawel (gość)

  jeszcze raz potwierdziło się że w takich programach nie chodzi o wartości tylko o to żeby robić zamieszanie , jak najbardziej zwracać uwagę na siebie , żenada ludzie żenada

  13.03.2021 13:24
 • Obserwatorka (gość)

  Bardzo dobrze ze odleciała Olka była tylko graczem nic nie wniosła do programu natomiast szkoda Jerrego że odpadł to bardzo wartościowy chlopak

  13.03.2021 10:49
 • Happy (gość)

  Zajebiście gnom alexadra poleciała. Hura.!!

  13.03.2021 02:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×