"Love Island. Wyspa miłości 3". Wszyscy uczestnicy nowej edycji randkowego show Polsatu! Skąd są? Ile mają lat? Kto z nich zdobędzie miłość i pieniądze?

Za nami pierwszy odcinek 3. edycji "Love Island. Wyspa miłości". W przepięknej willi zamieszkało nie 10, a 11 Islandersów, bo niespodziewanie po pierwszym parowaniu w ogrodzie pojawiła się nowa uczestniczka Ola. Sprawdźcie, kim są uczestnicy nowej edycji "Love Island. Wyspa miłości"! Skąd są? Ile mają lat? Kto z nich zdobędzie miłość i pieniądze?

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości 3" - WSZYSCY UCZESTNICY. KIM SĄ? SKĄD POCHODZĄ?

Jako pierwsze w hiszpańskiej willi pojawiły się dziewczyny - Waleria, Ania, Natasha, Stella i Ola. Wyspiarki bardzo szybko znalazły wspólne tematy i z niecierpliwością czekały na przybycie męskiej częsci ekipy. Zanim jednak pięciu wysportowanych i atrakcyjnych mężczyzn przybyli na Wyspę miłości, w willi pojawiła się prowadząca show, Karolina Gilon, aby porozmawiać z dziewczynami i dowiedzieć się jakich partnerów szukają. Czy oczekiwania Islanderek znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości? O tym przekonaliśmy się chwilę później, gdy do akcji wkroczyli Wyspiarze!

Pierwsze parowanie, pytania o seks i... uczestnicy, którzy na starcie chcą namieszać! Co się działo w willi?Zobacz więcej

Następnie przyszedł czas na panów. Mateusz jako pierwszy przekroczył próg Wyspy Miłości. Obserwując mężczyznę, zawstydzone Wyspiarki nie odważyły się zrobić kroku do przodu, aby pokazać zainteresowanie. Bazując jedynie na pierwszym wrażeniu Mateusz postanowił wybrać Natashę. Chwilę później w willi pojawił się Daniel, któremu również wpadła w oko Natasha! W wyniku odbicia partnerki, Mateusz ponownie został singlem :) Do Wyspiarzy dołączył Maciek, najwyższy z uczestników, co okazało się dużym atutem dla Ani, która nie zawahała się pokazać, że mężczyzna jest w jej typie. Maciek odwzajemnił zainteresowanie Ani. Kolejny Wyspiarz, 35-letni Piotr, trener personalny, wybrał uśmiechniętą Stellę. Na swoich partnerów wciąż czekały Waleria i Ola. Stawkę wśród męskiej części Islanderów zamykał Dawid. Dziewczyny nie potrafiły się zdecydować, czy nowy mieszkaniec jest dobrym kandydatem na partnera. Dawid wziął sprawy w swoje ręce i odbił Maćkowi, Anię! Tym samym Maciek i Mateusz zostali singlami i mogli wybrać pomiędzy Walerią, a Olą. Mateusz zdecydował się spróbować zbudować relację z Walerią, a Maciek z Olą.

Pierwszy dzień w willi to także pierwsza impreza, w trakcie której do Wyspiątek niespodziewanie dołączyła nowa uczestniczka - Ola. Piękna brunetka wzbudziła zainteresowanie wszystkich. Dziewczyny zaczęły się zastanawiać z którym Wyspiarzem nowa mieszkanka willi może stworzyć parę. Ola nie tracąc czasu postanowiła poznać naszych Wyspiarzy. I tak oto wiemy już, że w oko wpadli jej Mateusz i Dawid. Aby panowie nie poczuli się zbyt pewnie...Wyspiarki dostały wiadomość o jacuzzi, w którym ku zaskoczeniu Islanderek czekał kolejny uczestnik. Jak wygląda nowy Islander i której dziewczynie wpadnie w oko? O tym przekonamy się już dziś wieczorem!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×