"Love Island. Wyspa miłości 4" odcinek 29. Magda z Wiktorem wyznali sobie miłość. Kto został jednogłośnie wyeliminowany?

Obejrzeliśmy 29. odcinek programu "Love Island. Wyspa miłości 4". Nadszedł czas przeparowania, a potem - niespodziewanie - eliminacji. Jak się zmieniły relacje między uczestnikami? I kto musiał pożegnać się z wyspą miłości? Sprawdźcie, co wydarzyło się w 29. odcinku czwartego sezonu programu.

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości 4" odcinek 29. - co się wydarzyło?

Powrót "wyspiarzy" z Casa Amor i przeparowanie, po którym do ekipy dołączyła czwórka nowych uczestników, okazały się prawdziwym testem. Rozłąka uwolniła tęsknotę, a ta z kolei prawdziwą siłę uczuć. Dlatego trzeba było stworzyć nową układankę. Wizyta Karoliny w Kręgu Ognia nie była więc zaskoczeniem. Prawo decyzji należało do "wyspiarek", choć po ostatnich zdarzeniach wyniki parowania były dosyć przewidywalne.

Aleksandra odnalazła prawdziwą bliskość z Adrianem. Ola wskazała dotychczasowego chłopaka, Dawida. Koalicja belgijsko-hiszpańska - Alex z Jurkiem - ma się dobrze, chociaż dziewczyna martwi się, że zaczyna traktować Wyspiarza raczej jak przyjaciela, niż partnera. Laura dalej chce być w parze z Arkiem. Magda, oczywiście, wybrała Wiktora. Co więcej, para wyznała sobie miłość.

Edyta przyjęła mocny cios! Adrian wybrał Aleksandrę. Rozmowa Andrzeja z Pauliną skończyła się gorącym pocałunkiem!Zobacz więcej

Paulina zaprosiła do pary Andrzeja. Dla Edyty na placu boju pozostał tylko Mateusz i tak powstała ostatnia para. Mogło się wydawać, że porządki zakończone, ale kolejna niespodziewana wizyta Karoliny nieco zmąciła romantyczny nastrój. Przyszedł czas na eliminację. Tym razem każda z par wspólnie musiała wskazać parę, w której nie dostrzegała żadnego uczucia.

"Islanderzy" nie mieli większych problemów z typowaniem. Ich decyzją wyspę opuścili Edyta i Mateusz.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • laurka (gość)

  to będzie najnudniejszy finał, nie oglądam, bo w finale nudna Magda z Wiktorem , nadmuchana Aleksandra z wijącym się Adrianem

  05.10.2021 17:17
 • Hubi (gość)

  Arek widać zakochany jest dalej w Aleksandrze , szkoda Laury to najlepsza laska w programie miło się ją ogląda ... i słucha !

  04.10.2021 00:43
 • Pola (gość)

  Ja wyeliminowała bym Arka. Sam nie wie czego chce.

  03.10.2021 22:19
 • Pola (gość)

  Edyta i Mateusz nie POWINNI brać udziału w eliminacjach par w których nie ma uczucia , bo oni za krótko byli parą i zostali wyeliminowani nie mając czasu na rozkwit uczucia.

  03.10.2021 22:16
 • monia (gość)

  to ta Magda co hulała kilka lat w Dubaju

  03.10.2021 12:32
 • Dominik (gość)

  Magda podobna z twarzy i sposobu mówienia do Beaty Szydło.

  02.10.2021 22:01
 • Edi (gość)

  Arek to jednak numerant. Już zaczyna mieć wątpliwości co do Laury.

  02.10.2021 11:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×