"Love Island. Wyspa miłości 4" odcinek 35. Test z wiedzy o uczestnikach i wzruszające wyznania! Nie wszyscy usłyszeli "kocham cię"?

Zostały trzy pary, które dzisiaj stanęły naprzeciwko siebie i powiedziały drugiej połówce napisane wyznania. Starannie się do tego przygotowali, więc wzruszeń i łez nie zabrakło! Padły piękne i poruszające słowa o związkach i miłości! Co wydarzyło się w 35. odcinku "Love Island. Wyspa miłości"? Sprawdź!

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości 4" odcinek 35. - co się wydarzyło?

W 35. odcinku programu "Love Island. Wyspa miłości" szóstka Wyspiątek miała moment na odpoczynek i relaks przed zbliżającymi się emocjami finału. Wyspiarki udały się do SPA, aby spędzić ostatnie wspólne chwile w babskim gronie. Panowie mocno zaangażowali się w odpoczynek i zgadywanki z życia byłych mieszkańców willi.

Alex i Jurek wracają do Polski! Andrzej i Paulinka na randce. Namiętne pocałunki Magdy i Wiktora!Zobacz więcej

Szybko okazało się, że przygotowanie do emocjonującego wieczoru to nie tylko masaże i leżakowanie. Wyspiątka otrzymały zadanie opisania uczuć dla swojej drugiej połówki. W tej edycji tylko Paulina miała okazję przećwiczyć pisanie listu, chociaż o tamtym liście i ona i Andrzej pewnie chcieliby zapomnieć. Wyspiarze dosyć mocno stresowali się koniecznością przelania swoich uczuć na papier, ale poradzili sobie świetnie.

Wieczorem, w baśniowej scenerii willi, każda z Wyspiarek, oprócz „kocham Cię”, usłyszała od swojego partnera piękne wyznania: „zawsze będę tylko Twój” – to Wiktor do Magdy. „Odnalazłem swój cel w życiu. A stałaś się nim Ty” – Adrian do Aleksandry, „Przywróciłaś mi wiarę w to, co najważniejsze – w miłość”- Andrzej do Pauliny.

Dziewczyny też stanęły na wysokości zadania: Magda powiedziała Wiktorowi „mój spokój i moje szczęście są w Twoich ramionach”. Paulina wyznała Andrzejowi: „zależy mi na Tobie i na tym, aby budować to dalej na pięknym fundamencie, który tu stworzyliśmy”. Adrian zasłużył na wyznanie Aleksandry: „krok po kroku zrobiłeś ze mnie najszczęśliwszą kobietę na świecie”.

Wyznania tak rozgrzały atmosferę, że Wyspiątka zakończyły wspólnym skokiem bo basenu.

Kto wygra 4. edycję? Internauci już typują i sugerują, że Polsat faworyzuje jedną z par!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Urszula (gość)

    Paulina i Andrzej wygra że tak

    10.10.2021 10:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×