"Love Island. Wyspa miłości 5" odcinek 10. Związek Włodka i Ani rozpada się na oczach widzów! Julia skacze z kwiatka na kwiatek? Kolejna osoba odpadła!

Za nami 10. odcinek programu "Love Island. Wyspa miłości 5". Dzieje się! Niektórzy znajdują szczęście, a inni... nie wiedzą, co ze sobą zrobić, jak Włodek, którego związek z Anią rozpadają się na oczach widzów! Dziewczyna ewidentnie jest już myślami przy innym! Sprawdźcie, co wydarzyło się w 10. odcinku "Love Island. Wyspa miłości 5"!

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości 5" odcinek 10. - co się wydarzyło?

Działo się w 10. odcinku "Love Island. Wyspa miłości 5"! Kuba, nowy uczestnik programu, dostał szansę na bliższe poznanie jednej z Wyspiarek. Na randkę zaprosił Julię. Para spędziła czas przy butelce wina zadając sobie różne bezpośrednie pytania… W którą część ciała lubisz być całowany? Co się podnieca? Jakie są twoje fetysze? - Islanderzy bez skrępowania odkrywali swoje preferencje. Chyba mamy coś do siebie – cieszył się Kuba. Po powrocie do willi podekscytowana Julia dzieliła się swoimi wrażeniami z koleżankami - pierwszy raz w życiu coś takiego poczułam – deklarowała.

Zainteresowanie Wyspiarzem przejawia też Roksana, która nie chce jednak narzucać się chłopakowi i czeka na jego krok. Ania namawiała koleżankę, aby spróbowała wykazać inicjatywę. Gdy Kuba już zaangażuje się w relację z Julią, może być za późno… Przy okazji rozmowy Islanderki nie szczędziły gorzkich słów w kierunku rywalki. Chyba nie przepadają za wyluzowaną 23-latką… Uważają, że Julia skacze z kwiatka na kwiatek.

Widzowie zdecydowali, kto nie ma szans na miłość. Padło na... parę!Zobacz więcej

Emocje buzują też między Włodkiem i Anią. Para, która wydawała się bardzo zgrana, od kilku dni przechodzi kryzys i nie potrafi się ze sobą dogadać. Sytuację postanowił wykorzystać Sidiki i zaprosił dziewczynę na rozmowę. Spanikowany Włodek biegał po całej willi w poszukiwaniu partnerki. Jego obawy wydają się zasadne, bo Sidiki twierdzi, że z Anią świetnie by do siebie pasowali. Dziewczyna również wydaje się być zainteresowana 24-latkiem. Co wyniknie z tego miłosnego trójkąta? Ewidentnie Ania już nie jest tak zainteresowana Włodkiem jak jeszcze parę dni temu...

Nazajutrz Kuba otrzymał wiadomość – czas życia singla dobiegł końca, Islander musi wybrać jedną z uczestniczek i stworzyć z nią parę. Góral zaprosił do siebie Julię i w taki sposób Michał został singlem. Po chwili dezorientacji wszystkich, Wyspiarz odebrał sms - masz 30 minut na opuszczenie willi!

MICHAŁ ODPADŁ Z "LOVE ISLAND. WYSPA MIŁOŚCI 5"

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×