"Love Island. Wyspa miłości 5" odcinek 3. Włodek i Konrad "zaklepani"! Pierwsze zauroczenia i namiętne pocałunki w programie

Wydarzenia w willi nabierają tempa! Wejście nowych Islanderek i pierwsza eliminacja tylko podgrzały atmosferę. Sprawdź, co wydarzyło się w 3. odcinku programu "Love Island. Wyspa miłości 5".

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości 5" odcinek 3. - co się wydarzyło?

Wśród Wyspiarzy bryluje Włodek, którego wszędzie pełno! Czy jego para z Patrycją bez "vibe" przetrwa? Próba zbliżenia się do Oliwii nie przyniosła rezultatu, ale od czego energia i inicjatywa! Głębokie spojrzenie w oczy Kamili i… mamy na Love Island pierwszy pocałunek! Czy to koniec aktualnego układu par na Wyspie?

Kolejny dzień na Wyspie miłości Panowie rozpoczęli od morsowania i porannego treningu, a Panie, jak zwykle, od makijażu i wyczekiwania na śniadanie przyrządzone przez partnerów. Patrycja chciała przejąć inicjatywę i przygotować posiłek dla Włodka, chłopak jednak wcześniej zdążył zjeść sam... - poświęcenie poszło na marne.

Oliwia i Konrad spędzili poranek we dwoje na poważnej rozmowie o życiu. - Nie jest taki prosty, banalny. Ma coś w sobie, co mnie intryguje - komplementowała swojego partnera dziewczyna. Wydaje się, że Konrad dobrze ulokował swoje uczucia. Tego samego nie można powiedzieć za to o Robercie i Łukaszu. Panowie, póki co, nie mogą odnaleźć się na Wyspie miłości. Ich obecne pary im nie odpowiadają, ale nie podjęli dłuższej rozmowy z żadną inną uczestniczką. Spędzili więc trochę czasu w męskim gronie na rozważaniach o tym, co jest ważniejsze – wygląd czy charakter i na martwieniu się, że gdyby do gry wszedł nowy uczestnik to jeden z nich pojedzie do domu… Do roboty Panowie! Dziewczyny same się nie poderwą…

Wszyscy uczestnicy nowej edycji randkowego show Polsatu! Kto walczy o miłość i pieniądze? Skąd są? Ile mają lat?Zobacz więcej

Niepewna swojej relacji jest także Ania. Michał ma, według niej, za mało faceta w facecie. Kamila najwyraźniej nie czuje mięty do Łukasza, za to podoba jej się Włodek - chyba z wzajemnością. W krótkiej rozmowie sam na sam nie brakowało im tematów. - To jest mężczyzna dla mnie – zadeklarowała po kilku chwilach Kamila.

Rozmowy przerwał SMS - Asy i rakiety, odbijanie macie we krwi. Czas sprawdzić, kto chybił, a kto trafił. Mistrz może być tylko jeden. – brzmiała wiadomość. Celne uderzenie piłką tenisową w zdjęcie Wyspiątka oznaczało nagrodę w postaci możliwości pocałowania osoby, której zdjęcie zostało trafione. Oj, było gorąco! Szczególnie między Michałem i Anią oraz Konradem i Oliwią, Włodek również mocno się przyłożył do pocałunki z Kamilą. Najbardziej powściągliwa okazała się Iwona - skończyło się tylko na buziaku w policzek. Patrycja, nadal formalnie w parze z Włodkiem, chyba zrezygnowała z walki o niego i zainteresowała się Łukaszem.

Definitywny koniec pary Patrycja-Włodek dał Wyspiarzowi wolną rękę w dalszym podbijaniu serca Kamili. Para spędziła trochę czasu sam na sam - było kilka poważnych pytań, kilka mniej poważnych, a rozmowa zakończyła się namiętnym pocałunkiem. Pierwszym oficjalnym w tej edycji programu! Na kolejny Widzowie nie musieli długo czekać... gdy tylko światła zgasły, Oliwia i Konrad też skupieni byli tylko na sobie… Czy będzie to początek wielkiej miłości?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×