"Love Island. Wyspa miłości 5" odcinek 7. Michał zorganizował... randkę we trójkę! Kamila nie wytrzymała! "Jesteś takim gnojem, że współczuję ci"

Za nami 7. odcinek "Love Island. Wyspa miłości 5". Roksana zaprosiła Włodka na randkę, ale jego relacja z Anią to przetrwała. Mocno namieszał Michał, który zorganizował randkę w trójkę! Kamila nie wytrzymała i powiedziała mu do słuchu! Co jeszcze się wydarzyło? Sprawdź!

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości 5" odcinek 7. - co się wydarzyło?

Na początku odcinka Roksana wybrała, z kim chce iść na randkę - jej wybrankiem okazał się Włodek! Wybrali się na przejażdżkę. Włodek obiecał Ani, że nie będzie Roksany zachęcał, to był wyraźnie szczęśliwy, gdy usłyszał na randce, iż spodobał się Roksanie. Podkreślił jednak, że nie chce psuć relacji z Anią.

Po powrocie Włodek wziął Anię na rozmowę. - Na wstępie powiedziałem, "że Ania" i tyle - podsumował spotkanie. Ania zaś przyznała, że czuła się dziwnie, gdy go nie było. Ta para przetrwała pierwszą poważną próbę!

Radek wybrał Julię, ale... jej nie chce. Do willi weszła nowa uczestniczka, która może namieszać!Zobacz więcej

Następnego dnia odbyła się kolejna randka, tym razem Oliwii i Konrada w "gaju pomarańczy". Było romantycznie! Tymczasem Michał zrobił śniadanie dla swojej pary, Kamili i dla singielki Roksany. Julia z kolei wyczarowała dla Radka naleśniki, ale ich rozmowa nadal się nie kleiła...

Śniadanie Kamili, Roksany i Michał zostało przez islandera określone jako randeczka we trójkę. Kamila od razu powiedziała, że jej się to nie podoba! Postanowiła po prostu się oddalić. Nie zostawiła tego jednak bez reakcji.

Postanowiła wyrzucić z siebie to, co o tym myśli. - Nadal uważasz, że jesteś w porządku wobec nas? (...) Co to była za szopka z tym śniadaniem?! - wykrzyczała. Kamili nie podobało się, że Michał skacze z kwiatka na kwiatek. - Jesteśmy tu tydzień czasu, a ty już trzy dziewczyny wybrałeś. Jesteś takim gnojem, że współczuję ci - zaatakowała go. W tej sytuacji Michał... zbliżył się do Julii! Z kolei Radek uciął sobie pogawędkę z Roksaną.

Wszyscy uczestnicy nowej edycji randkowego show Polsatu! Kto walczy o miłość i pieniądze? Skąd są? Ile mają lat?Zobacz więcej

W końcu jednak Michał poprosił na rozmowę Julię, Kamilę i Roksanę i przeprosił je wszystkie. - Trochę mi się w głowie zamieszało i nie widziałem, co mam robić - powiedział. Nie mógł się zdecydować, bo w każdej podobało mu się co innego! Potem do willi wkroczyła Karolina Gilon i zarządziła zebranie w Kręgu Ognia! Czas na przeparowanie.

Dowiedzieliśmy się już, że Łukasz wybrał Patrycję, zaś Michał - Julię. Konrad oczywiście chciał być z Oliwią. Włodek sparował się z Anią. Wybór Radka poznamy jutro!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Pola (gość)

    Kamila wyraźnie mu powiedziała, że tylko zostaną przyjaciółmi więc nie rozumiem o co robi awanturę Michałowi. W tym programie tworzy się parę , ale gdy cos nie gra, to nie znaczy , że nie można szukać miłości u innej osoby. Kamila chciała to wyrzucić z programu, a teraz krzyczy z zazdrości, gdy on rozmawia z innymi kobietami. Bardzo dobrze , że wybrał Julię tak jak chciał w ubiegłym tygodniu.

    08.03.2022 11:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×