fot. materiały prasowe telewizji Polsat
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze
[2/10]

"Love Island. Wyspa miłości 6". Wszyscy uczestnicy. To oni jesienią będą szukać miłości na wyspie! Uda im się?

SEBASTIAN KALINOWSKI

Wiek: 26 lat
Miejsce zamieszkania: Gdańsk
Zawód: Trener personalny

Sport był zawsze obecny w życiu Sebastiana. Od sześciu lat jest trenerem personalnym. Ta część życia stała się jego pasja. Wcześniej grał w piłkę nożną.

Ostatni rok spędził na BALI. Przygotowywał nagrania z pobytu i zamieszczał na kanale YT. Jest cały czas otwarty na miłość i wierzy, że pewnego dnia ktoś zamieszka w jego sercu na stałe. Na udział w programie zdecydował się, ponieważ kocha polskie kobiety. Na LI będzie skupiony tylko na poszukiwaniach tej jedynej. A dzięki temu doświadczeniu chce lepiej poznać siebie.

Jest stały w uczuciach. Ostatni jego związek trwał sześć lat i był mocno zaawansowany. Uważa się za opanowanego mężczyznę, którego trudno jest wyprowadzić z równowagi. Ponadto jest spokojny i zrównoważony. Jeśli jest problem do rozwiązania, zdecydowanie preferuje spokojną rozmowę niż wybuch emocji.

W polskich dziewczynach najbardziej uwagę zwraca na oczy. Seks jest dla niego nieodzowną częścią związku, ale na początku znajomości woli najpierw się lepiej poznać. Dopiero po kilku randkach może przejść do działania. Najwięcej kobiet poznaje na siłowni. One często komplementują jego oczy i sylwetkę.

Nie lubi dziewczyn, które dużo przeklinają. Jest otwarty na miłość i twierdzi, że w jego sercu jest przygotowane miejsce dla tej jedynej. Dla wybranki serca zmieni miejsce zamieszkania.

[2/10] "Love Island. Wyspa miłości 6". Wszyscy uczestnicy. To oni jesienią będą szukać miłości na wyspie! Uda im się?


×