fot. materiały prasowe telewizji Polsat
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze
[4/10]

"Love Island. Wyspa miłości 6". Wszyscy uczestnicy. To oni jesienią będą szukać miłości na wyspie! Uda im się?

PAWEŁ HYS

Wiek: 25 lat
Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
Zawód: Własny biznes

„Dobrze wyglądam, mam ładne oczy, uśmiech, jestem ambitny i przedsiębiorczy”. Tak mówi o sobie zdecydowany i pewny siebie. Wierzy, że uda mu się znaleźć drugą połówkę i iść razem przez życie tak jak jego rodzice.

Jest kontaktowy, towarzyski i rozrywkowy. W jego życiu nie ma miejsca na nudę. Kontakty z ludźmi są dla niego niczym paliwo napędzające.

Sport był ważną częścią jego życia. Trenował zawodowo Judo. Jest rozrywkowy, uwielbia kontakt z ludźmi. Był w kilku poważnych, lecz krótkich związkach. „Wydaje mi się, że byłem zdradzany w pierwszym i drugim związku, ale nie jestem tego pewny”. Gdy próbuje nawiązać kontakt z dziewczyną, ma przygotowane zdanie, które zdarza mu się wykorzystać „Cześć jestem Paweł i chciałbym Cię lepiej poznać”.

Seks na pierwszej randce nie jest niczym złym, ale ta dziewczyna już nie będzie kandydatką na jego żonę.

Ceni sobie wygląd dziewczyny. Zwraca szczególną uwagę na drobne brunetki o ciemnych oczach. Szuka inteligentnej, otwartej partnerki, która na stałe zagości w jego sercu i założy z nim rodzinę. Autorytetami w miłości są rodzice i taki związek jest dla niego wzorem do naśladowania.

[4/10] "Love Island. Wyspa miłości 6". Wszyscy uczestnicy. To oni jesienią będą szukać miłości na wyspie! Uda im się?


×